SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietetyka - czy warto studiować.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78311
Witam!
Panowie, pasjonuje się sportem wszelkiej maści oraz dietetyką. Czytam wyniki badań i staram się "tym żyć".
Pracuję na kopalni pół kilometra pod ziemią. Mam dosyć fajną posadkę na dole, jednak nie należę do fanatyków górnictwa i nie odliczam kolejnych dni do emerytury. Nie po to żyję na tym świecie, nie taka moja misja żeby robić coś, co mnie nie interesuje a bliscy się o mnie martwią.
Jedynie co mnie trzyma i budzi do pracy to zarobem bo ten wynosi powyżej średniej krajowej.

Chciałbym zainwestować w siebie i w swoje wykształcenie.
Jak napisałem - sport i dietetyka to moja pasja, stąd może rozpocząłbym studia dietetyki. Dla uczących się albo absolwentów mam pytanie:
- czy da się z dietetyki wyżyć, zarobić, dojść do czegoś i spać bez stresu o zarobek?
- jakie możliwości daje mi dietetyka jeśli chodzi o rynek pracy?
- czy Waszym zdaniem warto?

Czekam na wszelkie propozycje i opinie.
Pozdrawiam, tomaszS
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
odświeżam trochę i podłączam się do pytania Tomka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań do zaawansowanych osób jeżeli chodzi o siłke

Następny temat

sprzęt

WHEY premium