SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta zerowa do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak najbardziej można tak robić bowiem powinno być to przemyślane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9203
Teraz mam 3000kcal od początku roku i masa leci w dół, chcę ważyć około 102kg, a obecnie 96. Czy izolat białka i vitargo powinienem włączyć w wyliczenie diety (teraz tak robię). Zastanawiam się czy w dni treningowe (poniedziałek,środa,piątek) nie zwiększyć kaloryczności do 3200kcal, lub całkowicie przeskoczyć na 3200kcal ponieważ we wtorki i czwartki jestem na basenie lub hali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
To co zjadasz wszystko wliczasz w bilans , odzywki to jedzenie w prochu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754358
Masą ciała polecam się nie sugerować. Nie świadczy ona o wyglądzie sylwetki. Ważne są obwody i poziom tkanki tłuszczowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9203
Widać że tkanka tłuszczową leci, ale obwodów również nie przybywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754358
Czyli jesteś na redukcji.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
sqizzy
Widać że tkanka tłuszczową leci, ale obwodów również nie przybywa.


No niestety z powietrza nie urośniesz . Prawdopodobnie jesteś na minusie kalorycznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeśli pas się zmniejsza, a reszta obwodów stoi to w zasadzie jest to korzystne dla sylwetki bowiem zależy jaki jest Twój cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Może udało Ci się "wejść" w rekompozycję Pytanie do czego dążysz jest kluczowe, jesli chcesz zwiększać masę mięśniowoą, należałoby dodać, jeśli natomiast redukcja jest na względzie, bo bf jest dość wysoki, to nieco ująć, albo dodać aktywności, ale jeśli bf nie jest zły,a chciałbyś podrasować sylwetkę, to mozesz zostać w obecnej sytuacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9203
Ciężko jest podrasować coś co nie istnieje (w sensie muskulatury). Tzn. przy obecnej kaloryczności widzę jedną podstawową zaletę, biodra, gdzie od momentu w którym byłem bardzo gruby miałem problemy. Teraz widać że tego tłuszczu jest zdecydowanie mniej. I sądzę żeby jeszcze wypalić to czego jest zbyt dużo i dopiero później powoli dołożyć kcal, żeby zamienić ją w mięśnie. Nie potrzebuję "pakietu lato" koniecznie na lipiec. Uczęszczanie na siłownie wkręciło mnie do tego stopnia, że zrezygnowałem z biegania. Sądzę że teraz przez trzy-cztery tygodnie zostawię tak jak jest, mierząc przy tym pas i klatkę piersiową. A w marcu dołożę kalorii i spróbuję kreatyny. Ważne jest to że zaczynam się przyzwyczajać do wagi kuchennej :)


Zmieniony przez - sqizzy w dniu 2018-01-23 21:40:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na redukcje?

Następny temat

Wstydliwy problem, cuchnący problem...

WHEY premium