SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta ze strony http://www.kulturystyka.pl/ ?????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam.
Co sądzicie o diecie ułożonej na podstawie strony i zamieszczonej tam programu kalkulacyjnego :
http://www.kulturystyka.pl/art/dieta/
???
Zamierzam ułożyć sobię dietę na podstawie zamieszczonych tam informacji, a dokładniej mówiąc na podstawie programu napisanego w exelu który wylicza zapotrzebowanie na ww, białko, tłuszcze i kalorie.
Czy informacje wyliczane przez ten program są trafne?
Na zdjęcie przedstawiłem wynik jaki obliczył mi ten program. Współczynnik aktywności przyjmujemy według magazynu Flexa.
Co o tym sądzicie? Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam,
Arek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście udział białek, weglowodanów i tłuszczy można dowolnie modyfikować, ale w moim przypadku interesuje mnie dieta na masę. Ja u siebie przyjmuję 60% węglo, 30% białka, 10% tłuszczu. Zapotrzebowanie na kalorie wyliczone przez ten program wydaje mi się troszkę małe... Co o tym wszystkim sądzicie? Interesują mnie przedewszystkim odpowiedzi osób (ekspertów) w sprawie diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Ja uwazam ze wszystko jest ok, z reszta popatrz: otrzymales 6 g wegli na kg masy ciala i 2 g bialka, czyli cos co bez zastanowienia poleci Ci kazdy na forum na pytanie jak odzywiac sie na mase. W miare uplywu czasu gdy Twoja waga bedzie rosnac zwiekszaj ilosc kalori proporcjonalnie. Na poczatku moim zdaniem odzywiaj sie wg planu i obserwuj siebie. Jesli z uplywem czasu Twoja waga stac bedzie w miejscu ( co moze sie zdazyc jesli jestes osoba szczupla i masz szybka przemiane materi ) zwieksz ilosc wegli do 7-8 g na kilogram masy ciala. Ale narazie zacznij od tej diety bo nie sadze zeby zalezalo Ci na szybkim obtłuszczeniu co moglbys osiagnac zaczynajac diete ze sporo wieksza liczba kalori.


A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Si2uiel. Myślę że tak właśnie zrobię. Jak narazie to zaczynam się pomału przyzwyczajać do 6 posiłków dziennie. Ciężko idzie ale jest coraz lepiej.
Pozdrawiam, Arek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
co prawda jest tam maly blad
ale mozna sie oprzec na tej tabeli
a na kcal niepatrz pomin to


milego
"maly" termitek
let's the 4s be with U

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No więc jeszcze raz wielkie dzieki.
Zaraz układam sobie dietke.
Pozdrawiam,
Arek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coca-cola

Następny temat

kreatyna a kawa

WHEY premium