SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta "zasłabła"

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6423

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Wiek

14

Waga

71-72

Wzrost

167

Staż treningowy

2 miesiące

Obwód pasa

Obwód klatki piersiowej

Obwód uda

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

3-4 dni w tygodniu siłownia

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Stan zdrowia

Preferowane formy aktywności fizycznej

Treningi siłowe

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Wrażliwość na stymulanty

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

Ustabilizowanie diety która bardzo zasłabła od pewnego czasu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Witam, chodzę na siłownie już drugi miesiąc postępy widzę parę tam kilo w dół, tylko jest problem bo aktualnie jestem w trakcie przeprowadzki remonty etc. i moja dieta "troszkę" zasłabła, śniadanie obiad jest okej. Później albo jakiś kawałek ciasta zjem takie tam słodkości, co najgorsze dzisiaj zjadłem na kolacje kiełbaski takie małe z marketu i nie wiem jak to wszystko wpłynie na moją dietę i chciałbym was o to zapytać. Ćwiczę regularnie :)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Witaj,
Wliczaj takie niezdrowe jedzenie w bilans

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Bilans to znaczy? bo nie jestem zbytnio w temacie :/ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dwa dobre posiłki nie wystarczą by było wsyztsko ok, jak tam raz zjadłeś kiełbaskę czy kawałek ciast to nijak to wpłynie na Twą sylwetkę co innego jak to się będzie powtarzało/

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Ostatnio jest to właśnie tak że albo pod wieczór jem bardzo mało albo już drugi dzień właśnie jakieś tam ciasto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Solvek
Bilans to znaczy? bo nie jestem zbytnio w temacie :/ ?


Bialns chodziło koledze o bilans kaloryczny, jak ktoś liczy kalorie to wie jaki ma bilans.

A Ty liczysz ile kalorii spożywasz, jadasz wg 10 wskazówek żywieniowych czy jakoś inaczej,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Bo nie groźne są odstępstwa tylko przyzwyczajenia

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak nie dajesz rady zliczyc makro, to chociaz postaraj sie ttrzymac kalorie tak, aby nie przekraczaly zapotrzebownaia dobowego, jak wroca mozliwosci to ruszysz dalej z kopyta

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Problem jest w tym że nie wiem co powieniem jeść na podwieczorek i kolacje :/ jakies serki wiejski etc. nie posmakowały mi wogole i jeszcze jedno pytanie czy moglbym to zastapic jakims geinerkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Solvek
Ostatnio jest to właśnie tak że albo pod wieczór jem bardzo mało albo już drugi dzień właśnie jakieś tam ciasto.


No to takie ciastka będą miały negatywny wpływ na redukcję, już lepiej zjedz dobrej jakości pieczywo i serek wiejski z warzywami zamiast takiego ciastka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
gainer w Twoim przypadku nie bedzie zbyt dobra opcja ze wzgledu chocby na to, ze chcesz redukowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powolne opuszczanie się na drążku czy podciągnie się z użyciem gum?

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium