SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta wysokotłuszczowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 709
Witam, mam pytanie, czy jak jest sie na diecie wysokotłuszczowej moża sobie robić doładowania węglowodanami co 7 dni? Wiem, że jak jest sie na diecie ketogenicznej to wchodzi sie w stan ketozy, a jak to jest na diecie wysokotłuszczowej, jest w ogóle sens na niej być, jeżeli robiłoby sie takie doładowania 1 raz w tygodniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Co dla Ciebie znaczy wysokotłuszczowa? Jaki rozkład makro?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 709
deja vu
Co dla Ciebie znaczy wysokotłuszczowa? Jaki rozkład makro?
75% tłuszcze 20%białko 5% węglowodany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Skąd taki pomysł? Jaki cel?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 709
deja vu
Skąd taki pomysł? Jaki cel?
Chce schudnąć z 5 kilo, a pytanie stąd, że mam 19 lat i ciężko o dobre produkty na diecie wysokotłuszczowej (jakies dobre ryby i mięsa) chodzi o wydatek pieniężny, więc jak jem głównie jajka, kiełbase, jakies tam mięsa i czasem ryby z puszki, to chciałbym sobie zrobić swego typu "cheat day", w sensie że trzymie kalorie, ale jem węglowodany. Pozatym też teraz przez wakacje chodze w góry i ogólnie jest dużo wyjazdów i czasem ciężko o jedzenie wysokotłuszczowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 709
Głównie też chodzi w pytaniu o to czy w ogóle jest sens być na diecie wysokotłuszczowej, jak nie moge cały czas jeść samych tłuszczy. Wiem, że na diecie ketogenicznej po paru dniach wchodzi sie w ketoze i energie czerpie się z tłuszczy, dlatego nie wiem czy te doładowania to głupi pomysł czy może być.


Zmieniony przez - darkvaderpl w dniu 2018-08-10 21:05:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Kiełbasa i ryby z puszki to jedzenie przetworzone , wiec spożywamy sporadycznie


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-08-10 21:20:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Zeby schdnąc 5 kg nie trzeba diety wysokotluszczowej. Wystarczy ekonomiczna wersja zbilansowanej. Chudnie się od deficytu.

Z jajek, kiełbasy i mięsa nie uzyskasz 75% tluszczy i 20% białka.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-08-10 22:07:44

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 709
deja vu
Zeby schdnąc 5 kg nie trzeba diety wysokotluszczowej. Wystarczy ekonomiczna wersja zbilansowanej. Chudnie się od deficytu.

Z jajek, kiełbasy i mięsa nie uzyskasz 75% tluszczy i 20% białka.

Bylem na deficycie miesiąc i nie mialem efektów, przeszedłem na wysokotłuszczową i przez 9 dni spadło mi 2kg tłuszczu, wiec jakoś ten typ diety na mnie lepiej działa, dlatego chce dalej na niej być, ale powoli zaczyna mnie męczyć.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-08-10 22:07:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
pij sobie jakiś olej albo oliwę z oliwek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Masa ciała nie powinna być wyznaczikiem efektów. Są nimi obwody ciała, mierzone co 2tyg. rano na czczo i ewentualnie poziom tkanki tłuszczowej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od ilu KCAL zacząć (foto), sucha masa, rozkład btw

Następny temat

Ocena diety redukcyjnej

WHEY premium