SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta tluszczowa 140kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2735
Witam
Prosze o ocene diety. Oczywiscie nie bede jadl tak codziennie bede zmienial produkty. Czy dobrze zrozumialem tą diete? Zapotrzebowanie ok3600. Liczylem BTW na 100kg a waże 140kg.
Wiek 26
cel :redukcja
Płeć : mężczyzna
Waga : 140
Wzrost : 190
Obwód klatki : 135
Obwód ramienia :42
Obwód talii : 115
Obwód uda : ?
Obwód łydki : ?
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 35%
Aktywność w ciągu dnia : lekka praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia , rower 2x1h w tygodniu
Odżywianie :teraz jak widac a wczesniej smieci
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe :-
Stan zdrowia :hbs+b
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : teraz witaminy omega mzb
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana





Zmieniony przez - frytkizchleba w dniu 2018-02-05 00:13:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Skąd pomysł na dietę tłuszczową?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2735
Nie czuje głodu na tluszczowce. Wiele razy probowalem zrzucic mase. Na weglach bardzo ciezko pali mi sie tluszcz oraz mam napady glodu. Kiedys stosowalem diete tluszczowa ale duzo rzeczy robilem zle. Schudlem28kg i wrocilem spowrotem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Najwyraźniej dieta była nieodpowiednio zbilansowana, zganianie winy na węglowodany jest zwyczajnie nieuzasadnione. Kiedyś mówiono, że tyje się od tłuszczy co było oczywiście kompletną bzdurą bowiem ludzie spokojnie sobie chudli z przewagą węgli w diecie. Obecnie powstają jakieś wymysły, teorie nie mające nic wspólnego z prawdą, że węgle blokują spalanie tłuszczu etc. Dieta ketogenna dla początkującego nie jest optymalnym rozwiązaniem, brak wiedzy wyjdzie prędzej czy później.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
140 kg nie bierze się z powietrza (no offence). W takich sytuacjach trzeba naprawiać nawyki żywieniowe, a nie wchodzić na jakies całkowicie odmienne modele żywieniowe, żeby potem spokojnie wrócić do tego co było - bod względem jedzenia i masy ciała. A każde kolejne odchudzanie- idzie trudniej. Bo otyłość nie jest dla organizmu obojętna.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2735
Głownym czynnikiem ktory zadecydowal o wyborze tej diety jest to ze nie czuje glodu. Nie twierdze ze wegle sa zle poprostu na tluszczu szybciej zrzucam kg. Nie jestem tez poczatkujacy moj staz na silowni to 7lat z przerwami. Wiekszosc tego czasu bylem na diecie niskotluszczowej. Najprawdopodobniej bede musial porzucic ta diete (stosuje 8dzien) poniewaz mam problemy z zoladkiem i czuje sie zle po posilku 1-2h(najprawdopodobnie tluszcz za bardzo obciaza zoladek). Jesli np zjem 90g tluszczu i 30g bialka czuje sie zle ale jesli do takiego posilku dorzuce np 50g ryzu jest ok. Czy dobrym pomyslem bedzie stosunek tluszczy do wegli 50/50? Zawsze wydawalo mi sie ze to bedzie dobry wybor dla mnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Niskotłuszczowa zdecydowanie nie. Jednak te 140g tłuszczów i odpowiednie zbilansowanie reszt składników odżywczych jak najbardziej. Oczywiście, jak pasuje Ci obecny system, to ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak liczyłeś zapotrzebowanie? Możesz wrzucić do wglądu obliczenia? https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Witaj,
Lepiej byś wyszedł jeśli dałbyś dietę rotacyjną czyli w treningowe dałbym węglowodany np. w porze potreningowej a w nietreningowe możesz na wyższych tłuszczach.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To przecież naturalne, że jeśli odcinasz węgle to szybciej spada masa ciała, gdyż jest to powiązane z ubytkiem wody, glikogenu.. a mniejsza waga sylwetki nie zawsze oznacza mniej tkanki tłuszczowej. Eliminacja węgli u osób aktywnych fizycznie to jak strzał w kolano. Jeśli masz problemy trawienne po wysokiej podaży lipidów to rozwiązanie jest proste, należy zrewidować ten system żywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2735
Przepraszam za nieobecnosc - komputer mi padl.
Rzucilem diete tluszczowa bo sie zle czulem i od tamtej pory jem tak:






Zmieniony przez - frytkizchleba w dniu 2018-02-21 11:36:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Masa 100kg ????

Wiecej