SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta tłuszczowa a uprawianie sportu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Czy ktos mogłby mi powiedziec - bo nie moglem tego znalezc - czy stosujac dietę tłuszczową (100gr B - 200 gr T - 20 g WW) Mozna bez problemu uprawiac takie sporty jak rower, plywanie, silownia??
Z tego co czytalem to wynika ze aeroby nie sa wskazane podczas takiej diety?? Czy ktos mi cos podpowie?? :)

-[]--[]-
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
maksymalne ....
ale duzo da sie w tej materii zrobic

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
poczatkowy okres bedzie trudny pozniej jesli poziom kalorii nie jest zbuy niski dieta niskoww swietnie srpawdza sie i podczas aerobow (pomijam wyczyn)
jelsi bedziesz okresowo uzueplnial ww efekt wysilkowy bedzie wyzszy

Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile mniej wiecej trwa ten okres "poczaqtkowy"?? Uzupelnianie ww czyli tzw "ładowanie" raz w tygodniu?? powiedz mi jeszcze czy od razu przejsc na 20 gr ww czy powoli zmniejszac?? Dzieki za podpowiedzi ale jestem troche zielony a uprawiam troche sportu i nie chce nagle stracić sił - chodzi mi tylko o zrzucenie troche tluszczyku za dwa tygodnie zaczynam awf wiec chyba zeby sie dobrze przestawic to trzeba by zaczac powoli co??

-[]--[]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
A ile mniej wiecej trwa ten okres "poczaqtkowy"??

Z REGULY DO 2 TYGODNI

Uzupelnianie ww czyli tzw "ładowanie" raz w tygodniu??

W ZALEZNOSCI OD SZKOLY I ZAPOTRZEBOWANIA

powiedz mi jeszcze czy od razu przejsc na 20 gr ww czy powoli zmniejszac??

OD RAZU ZMNIEJSZYC, CHYBA ZE PO PIERWSZYCH 7 DNIACH BEDZIESZ SIE CZUL FATALNIE TO POWOLI ZWIEKSZYC

Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jaka bys polecil ilosc B i T dla kogos kto wazy ok 65-70 kg i chce zjechac z brzuszka kilka centymetrow (Tak zeby pojawila sie kratka:P)??
Cwicze 2-3 razy tyg silka i 2-3 razy aeroby?? Ja wymyslilem 100B-200T-20ww
Dotychczas jechalem caly czas na thermie i tradycyjnej diecie (troche ww, malo tluszczu, wiecej bialka)

-[]--[]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
A jaka bys polecil ilosc B i T dla kogos kto wazy ok 65-70 kg i chce zjechac z brzuszka kilka centymetrow (Tak zeby pojawila sie kratka:P)??
PRZYJMIJMY OK.67KG TAK WIEC BIALKO NA NIEZMIENIONYM POZIOMIE 2,2G/KG = OK.145G.
WW = ~30G
TLUSZCE OK. 110G

Cwicze 2-3 razy tyg silka i 2-3 razy aeroby?? Ja wymyslilem 100B-200T-20ww
WW - OK.
TLUSZCZU O WIELE ZA DUZO.
BIALKA
DALBYM TROCHE WIECEJ ALE OD BIEDY MOZE BYC (JESTES NA NAJNIZSZYM POZIOMIE OK.1,5G/KG, JA OPONOWALBYM ZA ZWIEKSZENIEM DO OK.2G/KG)
W SUMIE TWOJA PROPOZYCJA TO OKOLO 2300KCAL A PRZY TAKIEJ ILOSCI W STOSUNKU DO TWOJEJ WAGI - RACZEJ NIE SCHUDNIESZ (OPROCZ WODY).

Dotychczas jechalem caly czas na thermie i tradycyjnej diecie (troche ww, malo tluszczu, wiecej bialka)
ILE JUZ SCHUDLES ? CHCESZ SPASC DO NAPRAWDE NISKIEGO POZIOMU TLUSZCZU ?
pozdrawiam

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie o to chodzi ze juz troche schudlem i nie moge "wykonczyc" reszty tluszczu z brzucha co mnie naprawde wkurza! Dlatego rozwazam ta diete przez jakies 2 miesiace!!

-[]--[]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
ok wiec podtrzymuje swoje zdanie nt ilosci poszczegolnych skladnikow odzywczych przynajmniej na poczatek - pozniej ocenimy efekty ... i zmienimy jesli bedzie trzeba
pozdrawiam i lece juz spac tak wiec zaprazam jutro

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aby 'zrobic kratke' nalezy
- byc cieprliwym
- ustalic madra diete i dostosowywac ja pod siebie - nikt nie poda ci recepty na 100% skutecznej - musisz ekserymentowac na sobie
- posiadac odpowiednia genetyke

te warunki musza byc spelnione jednoczesnei, aby mozna bylo osiagnac cel w sposob naturalny

Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36589
Biniu możesz sprecyzować ostatni podpunkt - "posiadać odpowiednią genetykę"?? Czy to znaczy,że jeśli będę miał bardzo dobrze rozwinięte mięśnie brzucha i będę przy tym maxymalnie odtłuszczony to i tak nie będzie widać kraty, jeśli nie mam do tego odpowiednich predyspozycji??

skaży niet katabolism!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
mniej wiecej tak
nie kazdy moze w naturalny sposob zdobyc taka sama kratke jak np znajomy ktora ma do tego predyspozycje
Nawet niektorzy zawodowcy maja z tym problem - zauwaz na zawodach

Oczywiscie kazdy z nas moze bardzo duzo osiagnac ale nie kazdy z nas moze miec idealny brzuch

oczywiscie mowie tutaj o naturalnych metodach (choc niektoryz i za pomoca specyfikow maja trudnosci ale to zazwyczaj nie wynika z genetyki )

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES




Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-08-28 20:20:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

D I E T A

Następny temat

mleko w proszku

WHEY premium