SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna-mini cut do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Dobrze wstawiam zdjęcie aktualne. Nie powiem że nie jestem głodny ale nie jest to aż tak mocne i silne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75972 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754510
Być może jest to około 18%. Według mnie warto zejść do 12-13% i wtedy budować dobrej jakości mięśnie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Ok dzięki za odpowiedź! Jak już zacząłem tak skończę ten mini cut na takim deficycie, zobaczymy jak będę wyglądał za 4 tygodnie, potrafię raczej szybko tracić na wadze także może akurat redukcja nie będzie potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75972 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754510
Na masie ciała lepiej abyś szybko nie tracił. Oznaczać to będzie spadki mięśni, które są trzy razy cięższe od tkanki tłuszczowej. Fajnie jakby spadało w pasie a masa ciała niekoniecznie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Aktualnie mogę powiedzieć że jestem po pierwszym tygodniu tego cięcia. Spadków wagi nie zauważyłem ( miałem 80kg hakiem, teraz 79kg również z hakiem-traktuje to jako wahania płynów w organizmie itp)
Na plus jest na pewno samopoczucie (wydaje mi się że byłem taki '' zamulony'') czuję się lżejszy, jem więcej warzyw,psychicznie nie myślę też tak uporczywie o jedzeniu.
Co najlepsze staram się mieścić w tak głębokim deficycie ale wcale nie chodzę głodny, zastanawiam się nawet czy nie dodać jakiejś sesji cardio aby wspomóc tą redukcję. Co o tym myślisz?

A no i mam jeszcze jedno pytanko, ten deficyt na który wszedłem liczy się od zapotrzebowania neutralnego takiego na utrzymanie wagi, czy ucinam od maksymalnych kalorii do jakich doszedłem wcześniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Poczekaj jeszcze tydzień i dopiero jak coś wprowadzaj zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75972 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754510
Tydzień to rzeczywiście niewiele. Poczekaj jeszcze trochę i wtedy można będzie pomyśleć o wprowadzeniu interwałów.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkład makroskładników na redukcji (mini cut)

Następny temat

Wyliczenia zapotrzebowania - mini cut

WHEY premium