SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna i trening

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Zalezy mi na poradach w zwiazku z dieta co konkretnie zmienic i na co. Nie przeszkadza mi monotonnsc. Zmieniam tylko mieso na rybe czasami i odwrotnie. Zalezy mi na taniej diecie. Nie moge sobie pozwolic na droga przez najblizsze 2 miesiace.

Co do treningu. Chetnie uzyskam jakas pomoc i w tym kierunku. Czy mam szanse schudnac 10kg samym basenem a pozniej udac sie na silownie? Pozniej juz na silowni jaki trening stosowac? Ktos chciałby rozpisac mi trening? Bylabym wdzieczna.

Jestem zdeterminowana, pogoda tez sprzyja. Potrzebuje tylko kogos kto chcialby pokierowac.

Jesli ktos byłby chętny to moze mnie nawet poprowadzic a ja w zamian wystawie opinie i dam zdjecia przed i po jeśli to rzeczywiście zadziala.

****DANE PODSTAWOWE*************************************** 

NICK: Sarushka
WIEK: 22
 NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: pol roku do maja zeszlego roku

****PARAMTERY OBWODÓW************************************* 

WAGA CIAŁA: 110
WZROST: 169
OBWÓD RAMIENIA: 
OBWÓD ŁYDKI: 
OBWÓD UDA: 
OBWÓD BIODER: 
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 
OBWÓD TALI 
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ

****CEL************************************************* 
 CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? 
Chcę schudnac bez efektu jojo. Poprzednie diety konczyly sie powrotem do tej samej wagi co teraz.

****STAN ZDROWIA***************************************** 

CHOROBY PRZEWLEKŁE: -
PRZEBYTE KONTUZJE: kolana
WADY POSTAWY: -
ALERGIE: -
 PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: - 
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? Nie
 CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? Nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? Nie, tylko potas i magnez z powodu niedoboru

****PYTANIA DODATKOWE********************************** 

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: bialko,ekstrakt cynamonowy i chrom od miesiaca
 CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) stosowalam diete jakis rok temu, chyba przez pol roku. Dieta zamowiona przez internet chyba 1800kcal

****DIETA************************************************* 
 JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
 CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? Troszke ubywa, ale bardzo malo.

****SPRZĘT********************************************** 

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: Aktualnie nie. Mysle nad basenem. Chcialabym zrzucic z 10kg wtedy wrocic na silownie.

****TRENING********************************** 

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - cwiczenia z aplikacja, pompki, przysiady, brzuszki



Dorzucam zdj diety jaka aktualnie stosuje  






Zmieniony przez - sarushka w dniu 2018-04-09 14:31:48

Zmieniony przez - sarushka w dniu 2018-04-09 14:34:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Basen to bardzo fajna forma aktywności bo nie obciąża stawów. W kwestii diety to może jednak - jeśli masz kłopot z redukcją wyrzucić nabiał całkiem z menu na jakiś czas. Trening dla Ciebie to na początek jakieś FBW - jest ich mnóstwo w dziale. Wystarczy poszukać. Jakby co chętnie pomożemy Ci go dostosować dla Ciebie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na siłownię możesz wracać już teraz :)

Z ulozeniem treningu chętnie pomożemy, ale nie zrobimy tego za Ciebie :)

powiedz dlaczego stosujesz odżywkę bialkowa kiedy nie trenujesz i raczej nie potrzebujesz 160g białka?

Jestem ciekawa Twoich wymiarów bo mam podobny wzrost i wagę

Dajesz radę robić pompki? Szacun!

Byłaś badana pod kątem hormonalnym (Brak okresu) ??


Zmieniony przez - Myraen w dniu 2018-04-09 16:02:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Na fofum staramy się raczej doradzać, podpowiadać i korygować. Nie jest to klasyczne prowadzenie dietetyczne czy treningowe. Jeśli interesuje Cię "prowadzenie" to na potreningu można wykupić zarówno dietę jak i trening.
Ale warto samemu zdobyć wiedzę, bo to zostaje na lata.

Pamiętaj, że kwestia urozmaicenie to nie tylko dopasowanie do smaku, ale również wzgląd odżywczy. Tzn. żeby dostarczyć organizmowi wszystko czego potrzebuje, najlepiej aby dieta była urozmaicona. Monotonia może prowadzić do braków.

Białka masz moim zdaniem ciut za dużo, zupełnie niepotrzebnie. Zwłaszcza jak zależy Ci na tym, aby dieta była "tania". Białko jest drogim źródłem kalorii, więc nie opłaca się jeść ponad to co potrzebujesz. Myślę, że do 140 gr max a nawet ciut mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Rozumiem :) jesli chodzi o siłownię to trochę sie wstydze z taka waga a wiem, ze jak zrzuce te 10-15kg to bedzie mi duzo lzej.

Uzywam bialko poniewaz dzieki nie mu nie ciagnie mnie do słodkiego. Zaspokaja moj dzienny limit :D i fajnie smakuje mi owsianka z nim.

130g bialka 80g tluszczy i reszte wrzucic w weglowodany? Nie bedzie ich za duzo?

Nie wiem czemu, ale ubzduralo mi sie w glowie, ze musi byc 1.5g na 1kg masy ciala. Tak mi powiedzial kiedys moj trener i tak mi zostalo w glowie.


Zmieniony przez - sarushka w dniu 2018-04-09 17:40:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam chodzę z taką waga bo lubię. Bardziej bym się wstydziła pójść na basen gdzie jednak więcej tego ciała się pokazuje :) ale wszystko zależy od osoby.

1.5g/1kg masy ale nie w przypadku kiedy nasza waga to w 40% tłuszczyk po co "karmić" tłuszcz białkiem? Bez sensu

120-130g białka jest ok dla nas

i tak resztę daj w węglowodany. Póki jesteś na decyficie kalorycznym wszystko gra.


Zmieniony przez - Myraen w dniu 2018-04-09 17:57:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Zdecydowanie podglądam i dopinguje!

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Myrean swietnie wytłumaczyła. W przypadku osób z większą ilością tkanki tłuszczowej dobrze jest przeliczać białko na beztłuszczową masę ciała. Wtedy współczynnik wynosi ok 2,1-2,7 na beztłuszczową masę ciała. Stąd moja uwaga :)
Spokojnie zacznij tak. Węgli nie będzie za dużo. A później zawsze można wprowadzać jakieś malutkie zmiany.

Wydaje mi się, że wiele osób trenujących ma bardzo pozytywne podejście do osób ze sporą nadwagą, które ćwiczą na siłowni. Mój mąż zawsze mówi, że takie osoby podziwia, że w końcu postanowiły się wciąć za siebie i nie siedzieć przed kanapą. Każdy kiedyś zaczynał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Ok poprawie dzis przed spaniem dietke :)
Czy te 2100 kcal dobrze wyliczylam? CPM wg kalkulatora 2300.

Czy ten jeden posilek z nabialem naprawde ma az tak duzy wplyw na diete ? :) nie chcialabym rezygnowac 100% z nabialu :) bardzo lubie serki wiejskie.

Mam w domu spalacz. Czy moge sobie na start uzyc zeby szybciej zrzucic balast? Nie zalezy mi na figurze kulturystki w przyszlosci,wiec nie bede potrzebowac później. Czy to zly pomysl?

Jednak skusze sie na silownie biorąc pod uwage wasze komentarze ;)



Zmieniony przez - sarushka w dniu 2018-04-09 21:23:03

Zmieniony przez - sarushka w dniu 2018-04-09 21:40:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie by było jakbyś co tydzień mogła się mierzyć (nie tylko waga)

Zacznij od 2100, why not? Po jakimś czasie samo wyjdzie czy za dużo czy nie i się skoryguje.

Spalacz na tym etapie to nieporozumienie. Ogólnie nie jestem fanką spalaczy dla "zwykłych" ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Wrzucam poprawiona diete. Proszę o uwagi

Pozniej badz jutro wrzuce trening. Musze pomyslec nad nim:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ...prosze o pomoc

Następny temat

Redukcja- ocena makroskładników

WHEY premium