SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny i ew. modyfikacji (trwa już 4tyg)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 163
Witam, zacząłem na takiej diecie swoją pierwszą redukcję 15 stycznia na bilansie 3000kcal około przy wadze 98kg po miesiacu jest 95.3kg przy wzroscie 191cm
Trenuje FBW 3 x w tygodniu i codziennie pracuje po 8h fizycznie. Prosiłbym o ocene obecnej diety i ew porad na temat zmian jakie mam wprowadzić.
Warzywa jakie jem to brokuły,szpinak,kupusta i ogorki kiszone.




Zmieniony przez - Blad3rs w dniu 2018-02-11 19:45:10

Zmieniony przez - Blad3rs w dniu 2018-02-11 19:45:54

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-02-11 20:42:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 163
Brak uprawnień Nie możesz edytować tego postu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
Wstaw poniżej , nie musisz wstawiac w tym samym poście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 163
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 877
Podbij tylko białko w pierwszym i ostatnim posiłku, jak dla mnie jest ok. Staraj się w każdym posiłku dostarczyć 40 g białka no minimum te 35 gram. Waga ci się zatrzyma w pewnym momencie wtedy dorzuć jakieś cardio/interwały na samym końcu tnij węgle. Pamiętaj o witaminach i minerałach używaj przeróżnych warzyw nie tylko tych co wymieniłeś w diecie owoce również lecz bardziej z uwaga nie za dużo :) ja również zaczynam i mam bardzo podobna diete co do twojej pod wzgledem kcal i rozkladu bialka wegli i tluszczy aaa i waga ta sama. Powodzenia ! dasz rade :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 877
Pamietaj także o tym ze gdy ci sie znudzi którys produkt mozesz smiało go zamieniac na inny ryz na ziemniaki kasze czy makaron kurczaka na dorsza , indyka czy nawet tunczyka z puszki może tak robić ze wszystkimi produktami tylko troche poczytać i porównac kcal .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Wypełnij jeszcze ankietę działu. Powyżej dostałeś link do tematu, w którym opisane jest w jaki sposób należy to zrobić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 163
Ktoś coś więcej się wypowie ? Kaloryczność ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Nikt nic więcej nie napisze, dopóki nie zastosujesz się do tego o co prosiłem powyżej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 163
:redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 22
Waga : 94.7
Wzrost : 191
Obwód klatki : 106
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 89
Obwód uda : 64
Obwód łydki : 41
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 17%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : dieta bez wylamań
Cel : redukcja do 10% bf
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :wyciąg z pieprzu cayen
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : +
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana ale czesto wpadaly fastfood y
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cukier w diecie na masę

Wiecej