SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta redukcyjna do oceny - 80 kg

Wysłana -
Skoro już tyle czasu jesteś na redukcji w ten sposób to niewiele można z tym zrobić. Sugeruje wyjść z tego. Zrobić około miesiąca lekko dodatniego bilansu kcal i wtedy zacząć tak jak należy. Poza tym aeroby po treningu i aeroby w dni wolne to dość słaby pomysł. Sugeruję zmienić w dni wolne na interwały.
Wysłana -
Hmm no nie wiem, zrobie chyba jednak tak, że wejde ten tydzien na 0 i wtedy dobije te 4 tyg, pozniej powoli bede zwiekszal kcal. Zaczynanie redukcji od poczatku nie jest mi za bardzo na rękę zwlaszcza, że jakos nie moge specjalnie narzekac na efekt bo jednak obwody spadły a mięso nie aż tak bardzo. :) te 20% tluszczu w ankiecie to moim zdaniem troche na wyrost ale nigdy specjalnych pomiarow nie robilem. Z kalkulatorow wychodzi ok 14 i po sylwetce oceniam, ze cos ok tego może być.
Wysłana -
Jeżeli idzie wszystko ku dobrym kierunku to tydzień powinien wystarczyć.
Niemniej jednak zrobiłbym kompleksowy panel badań hormonalnych, przynajmniej podstawy.

Możesz również wstawić zdjęcie sylwetki.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-14 14:26:16
Wysłana -
Ok dzięki, badania postaram się zrobić po resecie, sog leci.
Co do sylwetki, szału może nie ma ale jakiś progres jednak jest :)

Zmieniony przez - Jarek9090 w dniu 2017-06-15 00:21:24
Wysłana -
Ładny progres. Dałabym jednak organizmowi trochę odpocząć.

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-06-15 08:02:29
Wysłana -
Zgadza się, niemniej jedak warto jeszcze dopalić fatu.
Wysłana -
Myślę, że może być coś w okolicach 18-20% Na pewno nie jest to tak niska wartość jak pokazują wyliczenia, czyli 14%.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź