SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny 63kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604
Witam serdecznie, spadłem z 75kg na 63kg przy wzroście 171cm na diecie rozpisanej niżej:

Śniadanie 8:00 - 50g Płatków owsianych + 30G Białka (Isolate 100, sfd whey etc naprzemiennie).
Obiad 15:00 - Mielona pierś z indyka 200G + 40G Cebuli, 100G ryżu brązowego, kasza gryczana, makaron pełnoziarnisty (naprzemiennie)
Podwieczorek 18:00 - 250g Twarogu chudego z 30G Białka
Kolacja 21:00 - 4 jajka w postaci omleta (+30g Białka) bądź jajecznica z przyprawą gyros +40G Cebuli i z 50g jakiejś chudej szynki z indyka.

Często podduszam, smażę - różnie bywa, zwykle robię ciepłą szamę na oliwie z oliwek bądź oleju kokosowym.

Nie czuje się głodzony, od stycznia 2017 tak jem i jestem przyzwyczajony, raz na tydzień/dwa wleci alkohol, co prawda nie wypada ale wszystko jest dla ludzi, staram się ograniczać ostatnim czasem, nie pije piwa tylko lekkie drinki z whisky i cola zero.

Nie piję żadnych soków, tylko cola zero i woda, częsciej woda, nie słodzę kawy, herbaty- totalnie nic.

Sadło spadło, wszystko na pierwszy rzut oka w porządku, jako tako zarys jakiś widać na brzuchu lecz czuje, że fatu zostało, jestem świadomy, że spaliłem sporo mięśni. Jem stosunkowo sporo białka, na low carbie siedziałem.

Moje pytanie, 1500kcal stykało dziennie, czasami ta stówka więcej, ile powinienem jeść abym się nie ulał jak prosiaczek?
Następnie z powodu kontuzji musiałem odpuścić siłownie (Skręcony prawy staw barkowy), jest jakaś opcja aby się pozbyć tego zbędnego fata?
Na obecny moment nie ćwiczę, staram się jak najwięcej ruszać, mam w planie wrócić do biegania. Waga spadła na 63, czasami bywało nawet 61 na czczo ale to może woda? Nie mam zielonego pojęcia.

Według internetowych kalkulatorów widzę pare różnych wyników jak liczyłem swoje zapotrzebowanie, czy jest jakaś dobra dusza w stanie mi to podliczyć?
Proszę o rady, pozdrawiam serdecznie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Diety do oceny wrzucamy w takiej formie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Razem z ankietą z tego samego tematu.

Jak w tym długim tekście znajdują się pytania, to najbardziej czytelne dla wszystkich będzie jak je wypunktujesz - 1.2.3 itd. ;)

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1500 kalorii to chyba lekko za mało, jak na faceta i w dodatku jeszcze trenującego, najlepiej ręcznie sobie policz ile potrzebujesz https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604
1614kcal wychodzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak masz wszystko wpisane zrób wg w/w instrukcji i wygeneruj zrzut, będzie czytelniej


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-10-16 22:48:15

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Głodowe ilości kcal jedyne do czego doprowadzą, to problemy zdrowotne. Sugeruję całkowitą zmianę odżywiania. Zacznij od wypełnienia ankiety działu i wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego:

http://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych-


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-10-17 15:44:07

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tak niska podaż kalorii z biegiem czasu może doprowadzić do degrengolady metabolicznej, a tym samym do powstania stanów zapalnych. Idąc dalej - nie schudniesz, a jedynie doprowadzisz do dekompozycji sylwetki. Poza tym przy rekonwalescencji nie zaleca się stosować diet które nisko kaloryczne, a często to koreluje z niedoborami.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-10-17 13:51:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 68kg

Następny temat

Redukcja 4 miesiąc

WHEY premium