SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 412
Witam
Płeć: mężczyzna
Wiek: 21
Waga: 81,5 kg
Wzrost: 178
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 20%
Aktywność w ciągu dnia: brak
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 4x w tygodniu siłownia - split
Odżywianie: dieta
Cel: redukcja
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, cardio
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: syntrax nectar był i jest
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : jedynie białko i witaminy
Stosowane wcześniej diety: dieta około 3 tys kcal wzrost wagi z 72kg

Makaron kasza wymienna na inny rodzaj kaszy ,ryż biały
Kurczak na wołowinę lub wieprzowinę
Jeśli wliczę raz na jakiś czas 1 na tydz hamburgera z wołowiny do bilansu czy mogę go zjeść na redu ?
I nie wiem tez czy robic po każdym tren coś cardio np 15min orbitreka czy to cos da w tej redu czy tylko popali mięcho






Zmieniony przez - Gofer17 w dniu 2015-11-09 14:08:17

Zmieniony przez - Gofer17 w dniu 2015-11-09 14:09:14

Zmieniony przez - Gofer17 w dniu 2015-11-09 14:11:04

Zmieniony przez - Gofer17 w dniu 2015-11-09 14:22:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Zmniejsz białko tak do 170g, celuj coś w około 2-2.5g na kg masy ciała. Nasiona słonecznika zmień na jakieś inne tłuszcze typu orzechy/migdały/wiórki kokosowe.
Możesz zjeść tego hamburega, wlicz sobie go do bilansu.
Jeżeli chodzi o cardio po treningu jest to sprawa indywidualna, ogólnie 15 min okej, dlaczego by nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Jeszcze co do ryb w puszkach - wszystko z umiarem, staraj się też jeść te niepuszkowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 412
okej czyli dietka w miarę ok ? a mięsko z kurczaka mogę na oliwie robić ? nie posiadam grilla elektrycznego więc jeśli podsmażę kurczaka na łyżce oliwy to chyba tez jakoś nie zaburzę redukcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Lepiej na maśle klarowanym , oleju kokosowym smażyć a oliwe do sałatek. Przy poziomie bf 20% sugerował bym na zredukowanie węglowodanów na rzecz tłuszczy lub spróbować Carb Cycling.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 412
masło klarowane albo ten olej kokosowy obojętnie jaki czy masz jakiś konkretny ? węgli jem tyle co z tej diety myślę ze to nie dużo jak 100 g kaszy/ryżu/makaronu zjem 2x dziennie + reszta. Ważne żeby spalić tego fatu trochę bez straty mięsa. A minus taki ze nie bd biegał na zewnątrz, jedynie orbitrek,rowerek 15 min po tren + wiadomo dobry trening około 2h. Jakąś tam poprawę sylwetki już widzę bo kiedyś było znacznie więcej tego fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Zacznę od treningu jeśli dobry trening dla Ciebie trwa 2h to raczej się obijasz, jeśli masz 20% bf to dałbym maks 1 gram węgli na kg/m ciała i rotował w dnt węgle tylko z warzyw np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 412
trening mam dobry intensywny duża ilość ćwiczeń , staram sie teraz skracać jego czas robiąc przerwy po max 30s-1min. A Rybę tą z kolacji na co mogę zamienić ? jakaś chuda szynka wchodzi w grę ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy budowa mięśni może iśc w parze z redukcją?

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 84kg

WHEY premium