SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
Witam. Jestem nowy na forum. Prosze o sprawdzenie ulozonej przeze mnie diety redukcyjnej :) Na poczatek troche info. Mam 20 lat i przerwe od. okolo dwoch lat w treningach. Wczesniej cwiczylem tyle ile mam przerwy. Od tygodnia cwicze na silce i robie ogolnorozwojowke, jeszcze przez tydzien. Po tygodniu chcialbym zaczac redukcje aby zrzucic to co zebralo sie przez te dwa lata "obijania" :)

Waga: 90kg
Wzrost: 174cm
Obwod w pasie: 98cm

Na poczatek chce cwiczyc na samej diecie, bez supli. Termogeniki i inne suple do walki z tluszczem bede dorzucal jak juz na samej diecie bedzie ciezko. Ponizej umieszczam diete wraz z zapotrzebowaniem energetycznym.

2800kcal na dzien. Wydaje mi sie ze na poczatek dobrze bedzie jak przytne 300kcal. Glownie, a moze tylko z wegli. Mam bardzo wczesne pory cwiczen ze wzgledu na prace.

I posilek - posilek przedtreningowy, 5:30

ok.100g platkow owsianych (na wodzie)
ok.100g jogurtu naturalnego

6 białek z jaj, jedno zoltko
orzechy nerkowca, wloskie, mala garsc (ok.10g)

B:38, T:19 (N:4, JN:6, WN:8), W:70

II posilek - potreningowy, 8:00

30g izolatu

B:25, T:0, W:0

III posiłek, 10:00

ok.50g ryzu brazowego
ok.150g lopatki wolowej
1 papryka zielona
ok.10ml oliwy z oliwek

B:35, T:16 (N:4, JN:10, WN:2), W:36

IV posilek, 12:30

ok.50g ryzu brazowego
ok.150g piersi z kurczaka bez skory
1 papryka zielona
ok.10ml oliwy z oliwek
orzechy wloskie, mala garsc (ok.20g)

B:40, T:26 (N:3, JN:10, WN:11) W:37

V posilek, 15:00

ok.50g ryzu brazowego
ok.150g piersi z kurczaka bez skory
orzechy wloskie, mala garsc (ok.20g)
1 papryka czerwona

B:40, T:16 (N:2, JN:3, WN:11) W:39

VI posilek, 18:00

ok.50g ryzu brazowego
Tunczyk w oleju, puszka (ok.120g, olej wylany)
1 jablko

B:37, T:8 (N:1, JN:2, WN:5), W:46

VII posilek - ostatni, przed pojsciem spac, 21:00

Ser twarogowy, chudy

B:25, T:1, W:4


Razem: B:238, T:93 (N:16, JN:30, WN:38), W:235, KCAL: 2748

Laczna ilosc kalorii w diecie jest tylko o 50 mniejsza od zapotrzebowania dziennego. W zwiazku z tym pytanie, z czego w tym momencie najlepiej przyciac aby bylo mniejsze o 300?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wszystko wygląda bardzo przyzwoicie.
Sugeruję wyrzucenie z jadłospisu jogurtu,tuńczyk w sosie własnym+olej lniany,zamiast tuńczyka w oleju,w posiłku po treningowym zjadaj węglowodany i z przed ostatniego posiłku wyeliminuj owoce.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
Dzieki za zerkniecie :) Co do posilku potreningowego, moze byc carbo plus ten izolat? Jestem w takiej sytuacji (dojazd, praca) ze przez godzine do dwoch po treningu nie jestem w stanie zjesc normalnego posilku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Oczywiście,że może.Jest to nawet lepszy wybór,bo proporcje między makroskładnikami dobierasz sam,według swoich priorytetów.Bardzo istotna wskazówka:bezpośrednio po treningu,możesz przyjąć duże ilości kalorii(co jest niezwykle ważne,zarówno w fazie masy jak i redukcji)0,5-2g carbo/kg(w zależności od Twojego typu budowy)i ok.20% dziennego zapotrzebowania na białko.Pamiętaj jednak o odpowiednim bilansie.Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olej z ryb (omega-3)

Następny temat

Dwa oblicza cholesterolu

WHEY premium