SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 92kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Przeanalizuj wyżej polecone źródła składników odżywczych i wrzuć zmienioną rozpiskę. Wędliny na pewno warto wyeliminować.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
Najpierw zrób porządnie ten zrzut bo niektóre produkty masz dodane jako zero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5075
flex1976
Najpierw zrób porządnie ten zrzut bo niektóre produkty masz dodane jako zero

Produkty miały 0 bo np. w sklepie brakowało sera półtłustego to dawałem "0" i dodawałem tłusty. Taka uniwersalna rozpiska hehe (leń).
Troszkę pozmieniałem lecz jeszcze nie do końca (zaznaczam, że nie startuje w żadnych zawodach, po prostu chcę zmienić nawyki żywieniowe i jakieś tam błędy zawsze będą)
W 1 posiłku usunąłem boczek lecz dodałem pół kromki chleba (już mi jajka same się przejadły)
W 2 posiłku uciąłem ilość karkówki (będzie inne mięso, ale na razie muszę skończyć zapasy) oraz dodałem kiszoną- podobno nie zaszkodzi:)
W 3 posiłku wlatuje oliwa z oliwek do naleśników + jakieś owoce
Białko na wodzie
A kanapka musi niestety zostać (drugie danie do pracy) w weekend może zrobię własną wędlinkę będzie zdrowiej:)

Co o tym sądzicie?? Z góry dziękuję za każdą odpowiedz


UglyKID

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Twierdzisz, że jajka Ci się przejadły? W jaki więc sposób urozmaicasz dietę? Jadasz codziennie to samo?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5075
domer
Twierdzisz, że jajka Ci się przejadły? W jaki więc sposób urozmaicasz dietę? Jadasz codziennie to samo?


Poki co jem non stop to samo, aż wejde w rytm diety. Dopiero później zacznę coś kombinować :) Jak dopne jedno pójdę o krok dalej.

UglyKID

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie na tym polega odpowiednie zbilansowanie diety. Od tego masz spory wybór źródeł składników odżywczych, aby z nich korzystać, a nie jeść codziennie to samo.

https://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html
https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135388.html
https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html 
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Faktycznie, spożywanie cały czas tego samego może doprowadzić do niedoborów żywieniowych jak i negatywnie wpłynąć na psychikę, a co za tym idzie? gorszy apetyty, negatywne następstwa w wydzielaniu hormonów etc. to się tylko tak wydaje, że jedząc danym schematem jest wszystko ok - nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Pamiętać należy o tym, że zdrowo odżywiać się i dbać o formę należy całe życie, a Ty podchodzisz do tego chwilowo. Miesiąc, dwa będziesz tak jadł i wrócisz do niezdrowych nawyków.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się, a odstępstwa powinny stanowić część tego życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5075
Dzięki wszystkim za konkretne rady. W weekend siadam i robię różne warianty. Jak coś ulepię poproszę o sprawdzenie:) Ps. chcialbym zmienić nawyki nie na miesiąc czy dwa, a trzymac sie tego non stop (oczywiście jakieś imprezy czy coś bedą odstępstwami bo przecież nie będę siedział jak obcy).

UglyKID

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapotrzebowanie kaloryczne

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

WHEY premium