SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 88kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Mleko w proszku to nie jest dobry pomysl. Owsiankę mozesz zrobic na wodzie. Równiez zlym pomysłem jest wyrzucanie żółtek. To nie jest tak, że masz za wszelką cenę unikać tłuszczy.


I nie nastawiaj się na redukcję do okreslonej wagi, ona nie jest istotna. Liczy się estetyka sylwetki. Jsk mięsnie brzucha będą widoczne, będzie można zacząć budowac masę.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-02-26 08:29:05

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Skoro lubisz pikantne przyprawy, to śmiało stosuj je w posiłkach. W czym problem? Nie widzę konieczności dodawania jak na razie kreatyny. Daj coś bardziej istotnego, np omega 3, witamina D3.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1119 Napisanych postów 3769 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68370
"Komary" mają dobry punkt wyjścia do budowania mięśni (właściwe hormony) i naprawdę lepiej być takim szczuplakiem, niż mieć nadbagaż tłuszczu , który ani zdrowia ani urody nie dodaje. O przyprawach poczytaj artykuły, skoro je lubisz, bo to jest prawdziwa skarbnica związków chemicznych, które mądrze stosowane, poprawiają metabolizm i pracę całego dosłownie organizmu: kurkuma, imbir, oregano, bazylia, cynamon, pieprz czarny, chili, kakao, kozieradka, curry - szukaj na forum np. "kurkuma potreningu" i znajdziesz masę ciekawych artykułów. Przyprawami, ziołami poprawiamy kondycję fizyczną, psychiczną i umysłową. Jeśli domownicy nie dają rady twoim smakom, to zawsze możesz dosypać czegoś na talerzu do gorącej potrawy - większość ziół i przypraw stosowana w ten sposób, zachowa nawet więcej siły działania, w stosunku do sytuacji, gdy się je długo gotuje. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troszkę czasu minęło trafiłem na prace w Norwegii, nie było czasu na zbytnie pichcenie i jakaś siłownia itp. starałem się unikać słodyczy, itp.
obiad,kolacja ryż kurczak, gdy spojrzałem na wagę po powrocie to troszkę za bardzo zjechało, zdjęcia sprzed 4 dni waga 77kg, otłuszczenie na brzuchu zostało co mnie bardzo denerwuje.
Jakieś propozycje?








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Nie do końca rozumiem czego oczekujesz. Nie trenujesz, nie trzymasz się diety. W jaki sposób mamy Ci pomóc?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
M-ka
Hej .
Polskich realiów tłumaczyć nie musisz - tutaj co druga osoba ma w jakiś sposób ograniczone środki na jedzenie - albo już siedzi za granicą...



Masło roślinne - to nie jest najlepsza opcja, jeśli dasz radę, zamień na prawdziwe masło tylko z tłuszczu mlecznego, smalec.

Pozdrawiam.


Hehe...zagranica tez sztuka;) Dla przykladu: watrobke kupuje po prawie 8 euro za kg!!! Tak wiem, niby inna kasa...tyle, ze ile sie tych euro na godzine zarabia - ile zlotowek? Gdzie taniej? To tak z podrobami jest przekichane.


Smalec, no wlasnie! Mega dobra rzecz. Mega zdrowy, mega tani, mega trwaly no i nieprzetworzony, nie oplaca sie no i woda z tluszczem w tym wypadku...hehe...efekt piorunujacy. Sam mam 8 kostek w lodowce;) Tych polskich ofkoz.


Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-06-16 16:21:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczekiwałem, ze jeżeli 10kg schudnę to chociaż brzuch będzie płaski, a tu lipa.
nie wiem za bardzo ile kcal mam dostarczyć na masę.
3x w tyg trening siłownia.
10h dziennie ciężka praca na budowie.
Według tych kalkulatorów wyskakuje mi coś koło 4000








Zmieniony przez - Kornel628 w dniu 2017-06-17 03:30:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Czyli jednak trenujesz? Efekty są takie na ile się przykładasz. Jak zmieniły się obwody ciała?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No teraz będę trenował, chciałem zrzucić zbędny balast poprzez ciężka prace fizyczna i no można by powiedzieć dietę,
wymiary:
bic: 38
pas:88
klata: 103
udo:57



Zmieniony przez - Kornel628 w dniu 2017-06-17 13:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
W ten sposób niestety rzucić można, ale mięśnie. Zdecydowanie należy wprowadzić treningi siłowe.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - wybór celu

Następny temat

Żelatyna - wliczanie w bilans

WHEY premium