SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 84kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32323
Dziękuję za opinię, może rzeczywiście oczekiwałem zbyt wiele. Wydawało mi się, że skoro wpisuje alkohol w makro to nie będzie to aż tak dużym problemem... Martwi mnie brak przyrostu tkanki mięśniowej i stagnacja na ławce poziomej, to zdecydowanie moja najsłabsza partia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zobaczymy więc co będzie po ograniczeniu alkoholu. Takie ilości zdecydowanie nie sprzyjają formie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dość fajny art na temat alkoholu i jego wpływu na naszą formę https://potreningu.pl/articles/5163/jak-alkohol-wplywa-na-forme-sportowa warto poczytać.
Niemniej jednak ciężko się pogubić w liczeniu kalorii z alkoholu, jak jest go sporo w ciągu dnia, w subtelnych ilościach, czemu nie, ale nadmiar na pewno dobrze nie wpłynie na całokształt sylwetki i trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32323
Zastanawiam się jeszcze nad jedną rzeczą - skoro w miesiąc przybrałem 0,4kg tkanki tłuszczowej to znaczyłoby, że dostarczyłem około 30000kcal nadwyżki. Daje to surplus około 100kcal dziennie - czy trochę nie za mało na masowanie? Czy nie powinienem zwiększyć dziennego spożycia do około 3100kcal?

Myślę nad 3 miesiącami na nadwyżce a potem 1 miesięczny minicut na dużym deficycie - ok. 2100-2300kcal dziennie i znowu 3 miesiące masy. Co doświadczeni koledzy (i koleżanka ;)) myślą nad takim pomysłem?


Zmieniony przez - Ginn w dniu 6/5/2018 11:03:35 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Musisz sprawdzić aby się przekonać. Pytanie brzmi czy przez te 3 miesiące będziesz w stanie rozwinąć ( jeśli to robisz naturalnie ) masę mięśniową, a szanse nie są zbyt wysokie. Nie przejmowałbym się wyciskanie na płąskiej, bo to nie idzie w parze z sylwetką. Osobiście wolę wspiąć się na linę, przebiec dynamicznie sprintem 100m lub mieć dobry wyskok niż ciskać na ławce po 180kg, bo to się nazywa sprawność fizyczna. Jeśli Ci tak bardzo zależy na wynikach to skup się na głównie na sile.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-06-05 11:20:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Rzeczywiście, może lepiej będzie ukierunkować trening bardziej pod siłę, skoro tak bardzo Ci na niej zależy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32323
Przeczytałem sporo artykułów na temat TRT i HGH, doszedłem do wniosku, że ryzyko i skutki uboczne są zbyt duże także w grę wchodzi wyłącznie naturalne budowanie sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie ma co się w to pakować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No...lepiej zrobić to "tradycyjnie", mimo wszystko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipomastia, tkanka tłuszczowa, skóra

Następny temat

Problem z kaloriami

WHEY premium