sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta redukcyjna do oceny, 82kg

Ankieta - proszę o pomoc

Cel
Waga
Wzrost
Poziom bf (zdjęcie poglądowe)
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)
Stosowana lub planowana suplementacja
Wysłana -
Istotne jest to, jak zmieniają się obwody Twojego ciała a nie kg. Na podstawie tych zmian koryguj ilość kcal w diecie. Nie kombinuj już z nowymi wyliczeniami.
Wysłana -
Ok. Zmieniłem dziś dzienną liczbę posiłków z 5 na 4. Jeśli mógłbym tak zostawić to było by to dla mnie duzo wygodniejsze i łatwiejsze w wykonaniu. Bardzo proszę o sprawdzenie tych diet :)

Wysłana -
Dodałabym jakieś tłuste mięsa, ryby, orzechów brakuje, awokado np. oleju kokosowego, czy nasion jakiś.
Ponadto sporo owoców, a mało węglowodanów złożonych. Jak już jadasz suszone, to staraj się robić to raz na jakiś czas, wybieraj te świeże.
Wysłana -
Suszone sliwki i rodzynki jadam codziennie z owsianka na śniadanie. Czym mógłbym to zamienić? Chętnie dodam do diety orzechy, tylko jakie? Moga być zwykle ziemne do łupania?
Wysłana -
Suszone owoce niestety mają ten minus, że dodatkowo są dosładzane, wiec jak raz na jakiś czas zjesz - nic się nie stanie, ale skupiłabym się raczej na świeżych.
Nie ma potrzeby jedzenia owsianki codziennie
Ponadto masz sporo innych węglowodanów: http://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_-t1135388.html
A co do orzechów http://www.sfd.pl/Orzechy_i_ich_cenne_właściwości_-t1130750.html arachidów nie jedz, bo to właściwie nie orzech, bliżej im do fasoli. Skup się na migdałach, laskowych, włoskich, nerkowcach, brazylijskich - to te z tych powiedzmy to "tańszych" później już są sporo droższe jak pini, czy makadamia.
Wysłana -
Dodam do diety migdaly. Ostatnio byłem też u lekarza bo mam problemy ze swędzeniem skory głowy i lekarka stwierdziła, że mam za wysoki poziom DHT i muszę dodać do diety palme sabwałową, olej lniany, ostropest plamisty, kurkume i liscie z Drzewa Moringa.

Zmieniony przez - malychudyalebyk w dniu 2017-06-14 01:44:35
Wysłana -
Śmiało możesz dodać. Na pewno nie zaszkodzi. Jednak warto zbadać wszystkie androgeny, aby wiedzieć dokładnie na czyt stoisz. Wtedy będzie jasne jaka jest konwersja do dht.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź