SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 80kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie, miesiąc temu wystartowałem z masą przy dużym bf co było błędem:(Do tego w połowie miesiąca zabrakło mi pieniążków i musiałem nagle spożywać głodowe ilości kcal czego efektem było zalanie się tłuszczem. Chciałbym prosić was jako mądrzejsze głowy o pomoc w redukcji aby pierwszy raz w życiu udało mi się rozprawić z fatem gdyż poniżej 15% bf nigdy nie szedłem .Udało mi się ułożyć 3 przykładowe dni diety , wstawię też zdjecie poglądowe sylwetki :) Do posiłków 2 i 3 dodawać będę duże ilości warzyw !

Cel:redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 23
Waga : 80,5
Wzrost : 174
Obwód ramienia : 36
Obwód talii : 80
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20%
Aktywność w ciągu dnia : praca/jazda rowerem po mieście
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia +aeroby
Odżywianie : Od 1,5 tyg bez diety
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe :brak
Stan zdrowia : b.dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : bieganie/siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : lekkie spalacze/BCAA/Gainer/Białko/Pre-workaut
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak










Swoje zapotrzebowanie ustaliłem ze wzoru waga 80kg x24x aktywność 1.4 (praca na nogach) Proszę o ocenę diety :)










Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-07-30 18:05:37

Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-07-30 19:08:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Co to znaczy lekkie spalacze? Stosujesz je nadal? Gajner był, czy jest ?
Wylicz wzorem : https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html jest bardziej dokładny.
Wydaje mi się, że kalorii za mało na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie obecnie nic nie stosuje tylko to co było dawno temu podałem :) Wyliczyłem zapotrzebowanie z dokładniejszego wzoru i wyszło podobnie ok 2700 kcal jednak mam taką pracę że czasem jest ciężko a czasem się nic nie robi więc nie wiem czy nie powinienem dać współczynnik 1.5 dodałem ok 100 kcal i przepraszam że tak ale nie da się już edytować pierwszego posta











Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2017-07-31 09:08:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak ktoś odpowie pod postem, nie da się już edytować
Ja delikatnie podbiłabym tłuszcze na okolice 95-100g. Kalorie ustaw i obserwuj obwody. W razie czego zawsze można ując/ dodać.
Co się rzuca w oczy to mnóstwo nabiału, mało urozmaicenia. Warzywa jadasz? Inne owoce prócz banana i jabłka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej nie wiedziałem ze można podbijać tłuszcze jeszcze a ja się tu męczę aby 1g/kg było :D Owoce dałem tylko te bo to cukry proste i trzeba uważać ,warzyw będzie dużo bardzo bo staruję od jutra a nabiał po to by tyle mięsa nie było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dlaczego trzeba uważać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo od cukrów sie tyje czyż nie ?Mam pytanko te tluszcze podbić do poprawionej diety by dobić do 0 kalorycznego tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Owoce nie są złe jak wliczysz wszystko w bilans i odpowiedniej pory, druga sprawa zamiast tuńczyka daj śledź, łosoś czy makrele.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze dopytam czy jest sens dawać spalacz przy takim bf czy może zaczekać az zejde niżej bo niby można ale z poczatku podobno waga leci i nie wiem czy jest sens doradzcie proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie ma sensu. Sam pisałeś, że pieniądze masz na co wydawać, więc na pewno nie natakie szczegóły jak spalacz.

1g/kg masy ciała tłuszczów to min. ilość a nie maksynalna.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
-ZŁY-
Bo od cukrów sie tyje czyż nie ?Mam pytanko te tluszcze podbić do poprawionej diety by dobić do 0 kalorycznego tak ?


Tyje się od nadmiaru kalorii

POczytaj o owocach : http://potreningu.pl/articles/4700/w-jaki-sposob-owoce-moga-wspomagac-odchudzanie
http://potreningu.pl/articles/2642/czy-w-czasie-odchudzania-minimalizacja-spozycia-owocow-jest-konieczna-

Co do spalacza, zostaw go jak bedzie koncówka redu (a czasem wcale nie jest potrzebny). Jak dieta jest dopięta, trening jest ok - to efekty będa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płatki owsiane - nasycone kwasy tłuszczowe

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 181kg

WHEY premium