sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta redukcyjna do oceny, 80kg

Wysłana -
Użyłem kalkulatora z tej strony
http://www.ostaszewski.org/tdee
Wyszło 2870 kcal i od takiego pułapu zacznę.

Cos takiego ułożyłem. Jak to wygląda?

Wole zjeść trzy posiłki ale konkretne niż 4 mniejsze. Rybę będę jadł co najmniej 2 razy w tygodniu i będę zamieniał ją z kurczakiem tak aby makro się zgadzało. To samo z ryżem- zamieniał będę na kasze. Wieprzowine na śniadanie zamieniał będę z jajecznicą.

Ile powinno się przybierać na masie aby się nie zalewać w ciągu miesiąca?

Zmieniony przez - kendzior22 w dniu 2017-06-18 23:25:50
Wysłana -
A tak konkretnie wygląda mój jadłospis od kilku dni:

W ten dzień jestem po zmianie nocnej, przychodzę o 7 i kładę się spać do 13. Nie wiem czy nie dałem za dużo kcal bo o 21 - 22 już mnie łamie i idę spać. Jest to dzień treningowy.

Ten dzień normalny w domu. Za tydzień dodam kolejne kcal aby dobić do 3000. Jest to dzień treningowy.
Wysłana -
Jak prezentują się obwody, że już zaczynasz dodawać?

Brakuje jakiegoś awokado, orzechów, nasion, ryby (nie tylko wędzone jadaj), oliwa z oliwek, olej lniany.

Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2017-06-19 09:12:36
Wysłana -
Obwody nie drgneły, chce dobić do minimalnej nadwyżki około 100 kcal, w dni treningowe, to będzie około 3000 kcal.
Zapomniałem o orzechach i oleju. Akurat dzisiaj mam dzień z kurakiem, to dobije nimi tłuszcze. Rybę nie tylko wędzone będę jadł. W miarę możliwości wstawię swój tydzień do oceny.

Tak zaplanowałem dzisiejszy dzień.

Zmieniony przez - kendzior22 w dniu 2017-06-19 09:54:11
Wysłana -
Nie wiem czym dokładnie jest chleb mieszany z soją, ale nie brzmi dobrze. Wklej jego dokładny skład.
Wysłana -
Nie mam możliwości wklejenia składu bo on jest z prywatnej piekarni bez jakiego kolwiek składu podanego. Niby z pszennej i żytniej mąki z dodatkiem soji. Jem go co trzy dni tylko do jajecznicy.
Warto robić interwały w jeden z dwóch dni nie treningowych aby ograniczyć zalewanie tłuszczem?
Wysłana -
Skup się więc na dobrym jakościowo pieczywie. Bez mąki pszenne. Ciężkie i twarde. Jak najbardziej można dodać interwały.

Zmieniony przez - domer w dniu 2017-06-20 18:11:13
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź