SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 76kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Czesc. Chciałbym zebyscie ocenili moja diete. Po kilkunastu tygodniach walki z waga , kg staneły. Wiec powrociłem tydzien czasu do zerowero bilansu ktory wynosi u mnie 2700kcal. Przez tydzien czasu na urlopie nie trzymałem diety, 3 posiłki, około 2000 kcal. Pytanie rowniez do was czy zaczac od poniedziałku trening w dieta 2500kcal, siłownia 3 x w tyg + interwaly 3 x w tyg ?










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie wiemy niestety jakie są efekty. Ich wyznacznikiem są pomiary obwodów ciała, mierzone o 1-2 tygodnie rano czczo a nie masa ciała. Poza tym, niezbędna jest ankieta działu.

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-08-16 16:07:24

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga : 76
Wzrost : 180
Obwód klatki : 96
Obwód ramienia : 34
Obwód talii : 79.5
Obwód uda : 60
Obwód łydki : 36
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 17%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT interwaly 20 min rower stacjonarny treningi tenisa 2x
Odżywianie : zdrowa zbilansowana dieta z podzialem na makro
Cel : końcówka redukcji
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej :
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : biore bcaa i wpc
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wrzuć jeszcze raz produkty przed ich obróbką a nie po niej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Ktore produkty masz na mysli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Te, które masz wpisane po obróbce. Każdy produkt ma być przed obróbką a nie smażone, czy gotowane.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Czyli ze jak mam pierś z kurczaka smazona to wpisać po prostu piers z kurczaka ? S co z kcal ktore sa przy smazeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wprowadź pierś i tłuszcz użyty do smażenia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dokładnie. Wszytko wprowadzaj przed obróbką, używasz tłuszczu - wpisujesz jego ilość oraz ilosć surowego mięsa.
3

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna czy masa? (Zdjęcia)

Następny temat

Mam pytanko

WHEY premium