SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 68kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 84 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Makrelę wędzoną zamieniłem na świeżą- będę ją gotować. Wyrzuciłem kajzerki. Dodałem oliwki zielone oraz orzechy włoskie. Do kolacji dorzuciłem kawałek chleba. Miód mam od pszczelarza.
Tak to teraz wygląda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jest ok. Ważne żebyś pamiętał o urozmaicaniu w inne dni.

http://potreningu.pl/articles/914/dlaczego-dieta-powinna-byc-urozmaicona


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-10-19 17:26:51

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja nieco zmniejszyłabym udział nabiału, mleka. I na pewno warto urozmaicić warto warzywa i owoce, więcej dać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Rzeczywiście mleka znajduje się dość dużo w Twojej diecie, warto byłoby przemyśleć spożycie tego produktu w takiej ilości. Jak wygląda kwestia urozmaicania diety?


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-10-20 12:56:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
250ml mleka to raczej nie jest duża ilość. Nie miej jednak warto mieć na uwadze, że lepiej jest spożywać mleczne napoje fermentowane:

http://potreningu.pl/articles/1356/dlaczego-warto-wlaczyc-jogurt-do-diety 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 84 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Zmniejszyłem ilość mleka, dodałem pomarańcza, warzywa. Usunąłem makrelę, ale zwiększyłem ilość kuraka i schabu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Makreli nie musisz usuwać. Chodzi o to żebyś wiedział kiedy co można jeść a nie jadł bezmyślnie z rozpiski. Po prostu jedz ją rzadziej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 84 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Nie smakuje mi gotowana, czasem wejdzie wędzona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Faktycznie, mleka nie jest aż tak dużo - źle musiałem spojrzeć.
Nie ulega jednak wątpliwości, iż mleko nie jest mega prozdrowotnym produktem, od czasu do czasu jak najabrdziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 84 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
dudee
Faktycznie, mleka nie jest aż tak dużo - źle musiałem spojrzeć.
Nie ulega jednak wątpliwości, iż mleko nie jest mega prozdrowotnym produktem, od czasu do czasu jak najabrdziej.


Planuję mleko jeść codziennie na śniadanie wraz z innymi produktami, które tam wypisałem. Blenduję wszystko razem i mam koktajl, który bardzo mi smakuje.

Mleko codziennie odpada?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low carb + sporo białka + kreatyna

Następny temat

Posiłek przed treningiem

Wiecej