SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 57kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2421

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

kobieta

Cel

płaski brzuch

Waga

57

Wzrost

165

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

16

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca fizyczna w tygodniu 1 lub 2 zmiana, weekend uczelnia ,trening zazwyczaj w godzinach18-22

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

5 lat - ćwiczenia w domu , (aktualnie)rok na siłowni

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

zbilansowana obecnie redukcja

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

bcaa,białko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 198
Witam ,chcialabym dac do oceny diete na redukcji (kcal z 1800 stopniowo na ok .1650) wrzucam jadlospis z dzisiaj
Jesli chodzi o rozklad makro to B:120 W:200 Tł:36

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Rozumiem, ale stężenie TSH mało Ci o tarczycy powie, dlatego warto wykonać stężenie ft3 i ft4 by zobaczyć jaką się ma konwersję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
Dlaczego tak mało tłuszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 198
rozłozylam makro 50% węgle B:30% i tłuszcze 20% (jesli chodzi o smazenie -olej kokosowy, uzywam oliwy z oliwek i jem orzechy,nasiona itd. których nie wprowadzam do bilansu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dlaczego nie wprowadzasz? Przecież mają tłuszcze, białko...kalorie przede wszystkim.
Wprowadź dietę tak, jak jadasz rzeczywiście.
I nie rób podziałów procentowych, tylko według gramów.
Szykujesz się gdzieś na zawody? Poziom 16%bf u kobiety, to już często gęsto ingerencja w hormony, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
Z tego co piszesz masz 16% tkanki tłuszczowej i chcesz dalej redukować? Coś tu nie pasuje. Wrzuć zdjęcie sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 198
aktualnie..zalezy mi na odslonieciu miesni szczegolnie na brzuchu..od momentu trenowania na silowni mam wrazenie ze zrobilam sie wieksza w miesniach (to na plus) ale dodatkowo jest tez tluszczyk szczegolnie w okolicy pach.. moze zastosowac rotacje kcal? w dni treningowe wiecej wegli/białka a w nietreningowe zostawic normalnie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
Wygląda to na ok 22%. Odsłonięcie mięśni brzucha u kobiet to dość mocno skomplikowany proces. Nie wiem czy warty zdrowia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 198
zdjecie robione po treningu wiec mozliwe ze to pompa :D badania robione na siłowni wraz z wydrukiem wiec 16% jest :) tkanka miesniowa to 43 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
Badaniami na Tanicie, szczególnie na siłowni nie ma co się sugerować. Szczególnie jeżeli nie są robione rano na czczo. Mi wychodzi 6%.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 198
byly robione przed treningiem..ale wracajac do tematu - jesli chce bardziej odslonic miesnie to nie mam co sie łudzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
Oczywiście można. Jednak te tłuszcze w diecie musisz zwiększyć.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 78kg

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 104kg

WHEY premium