SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 103kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Zupełnie, czy zjesz co 3, czy co 5h. Ile zjesz tych posiłków, to bez znaczenia. Warto zaznaczyć, by starać się, aby w każdym posiłku było minimum 20-25g białka, by próg leucynowy mógł zostać osiągniety.
Ważne jest, by bilans kalorii dziennej podaży się zgadzał / nawet tygodniowy.
Więc ile i o której będziesz jadł to bez różnicy większej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
Nie , to jest najmniej ważne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5760
nie napedzam tym metabolizmu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Większa ilość posiłków nie przyśpiesza tempa przemiany materii.
Co zostało udowodnione w badaniach naukowych (nie pisanych na kolanie).

Notabene wysoka częstotliwość posiłków np: 7 może wręcz utrudnić redukcję tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5760
Przy 3 treningach siłowych po 60 minut tygodniowo wychodzi mi 2950 kcal , zaczne od 2800 kcal.
Pytanie mam jeszcze takie ze jednak powoli robi sie juz ciepło i napewno w dni nie treningowe bede chcial isc chodzic po lesie i jezdzic na rowerze, bardziej rekreacyjnie ale czy mam to uwzgledniac w kaloriach?


Zmieniony przez - dawidm785 w dniu 2017-05-11 18:56:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Niekoniecznie, chociaż możesz pomyśleć o lekkim podbiciu kalorii.
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 92
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Jeżeli będzie to stały wysiłek to śmiało możesz wliczyć. Jeżeli jednak okazyjna rekreacja, to nie widzę specjalnej konieczności. Wszystko wyjdzie wraz z obserwacją obwodów ciała. Jeżeli będą spadały zbyt szybko, to dodasz kcal.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5760
Wczoraj ogladałem na tvn7 bardzo ciekawy dokument : "Cały ten cukier". Facet odzywiał sie tylko zywnoscia nie przetworzona, zył zdrowo. Potem przeszedł na 2 miesięczną dietę z 40 łyzeczkami cukru dziennie. Cola , jogurt light, zelki, musli itd . Wczesniej mial deficyt kaloryczny 2300 dzienni, jak przeszedł na ta diete to jego deficyt tez wynosił 2300 kcal a nawet mniej, przy czym przytył 9 kg w 2 miesiace. Dietetyczka która go prowadziła stwierdziła ze przez wiele lat zyła w nie swiadomosci bo jak sie okazało nie ilosc kalorii jest najwazniejsza a zrodło tych kalorii.
Wiec mam do was pytanie. Jezeli mam deficyt kaloryczny ustawiony na 2700 , 200 gram białka , 100 tłuszczy, i 250 wegla , to co jest najwazniejsze w diecie . Ilosc kalorii czy dokładne pilnowanie makro. Jezeli ma juz dojsc do tego ze nie bede mogl tego dopilnowac do konca to lepiej jest nie przekraczac 2700 kcal, ale zjesc powiedzmy wiecej tłuszczy a mniej białka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena pierwszej rozpisanej diety

Następny temat

Biegunka po gainerze

WHEY premium