SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 89kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 0
Witam wszystkich. Zabieram się poraz kolejny już do redukcji i chciałbym nieco się poradzić, czy moja dieta będzie odpowiednio zbilansowana. Do tej pory wszystkie redukcje jakie robiłem nie udawały się, zawsze rezygnowałem... ale dzisiaj nadszedł ten dzień w którym postanowiłem, że w końcu dokonam tej zmiany!

Redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 22
Waga : 89
Wzrost : 176
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca, uczelnia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : piłka nożna 1 raz w tyg. ,Odżywianie : Do zdecydowanej poprawy, sporo przetworzonych rzeczy
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : git
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia 3x w tygodniu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : wcześniej izolat białka, witaminy, aktualnie: jabłczan kreatyny, witaminy, zma, przedtreningówka s.a.w
Stosowane wcześniej diety : fabryka siły - 2400kcal

Obliczenia:
PPM: 1885 kcal
CPM: 3204 kcal

3204 - 20% = 2563 kcal

Zapotrzebowanie kaloryczne:
B: 2g/kg masy ciała = 178kcal
T: 1g/kg masy ciała = 89kcal
W: reszta = 263kcal

Poniżej pierwszy z moich dni diety. Czy nie uważacie, że w tej diecie redukcyjnej jest zbyt dużo białka? Nie ukrywam, że nie jest łatwo wszamać tyle białka dziennie. Co myślicie? Kolejne rozpiski diety do oceny wrzucę jutro. Pozdro!



ps. nie ustawiłem godzin prawidłowo, dlatego tak to chaotycznie wygląda



Zmieniony przez - `Montez w dniu 2018-02-13 00:02:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Słaba ta dieta, białka wystarczyło by Ci 150 gr, kolejna sprawa masz sam nabiał praktycznie co nie jest dobrym pomysłem. No i deficyt który ustaliles , nie ucina się na start tyle kalorii, jeśli wszystko dobrze wyliczone zacznij od 3000 tys i obserwuj. Czemu w drugim posiłku nie masz wegli a w ostatnim podwójnie wrzuciłes?



Zmieniony przez - kojot692880745 w dniu 2018-02-13 09:12:34

Zmieniony przez - kojot692880745 w dniu 2018-02-13 09:15:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupełnienie kalorii

Następny temat

Początek redukcji - kilka pytań

WHEY premium