SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 80kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2931
Użyłem kalkulatora z tej strony
http://www.ostaszewski.org/tdee
Wyszło 2870 kcal i od takiego pułapu zacznę.

Cos takiego ułożyłem. Jak to wygląda?



Wole zjeść trzy posiłki ale konkretne niż 4 mniejsze. Rybę będę jadł co najmniej 2 razy w tygodniu i będę zamieniał ją z kurczakiem tak aby makro się zgadzało. To samo z ryżem- zamieniał będę na kasze. Wieprzowine na śniadanie zamieniał będę z jajecznicą.

Ile powinno się przybierać na masie aby się nie zalewać w ciągu miesiąca?


Zmieniony przez - kendzior22 w dniu 2017-06-18 23:25:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2931
A tak konkretnie wygląda mój jadłospis od kilku dni:

W ten dzień jestem po zmianie nocnej, przychodzę o 7 i kładę się spać do 13. Nie wiem czy nie dałem za dużo kcal bo o 21 - 22 już mnie łamie i idę spać. Jest to dzień treningowy.


Ten dzień normalny w domu. Za tydzień dodam kolejne kcal aby dobić do 3000. Jest to dzień treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak prezentują się obwody, że już zaczynasz dodawać?

Brakuje jakiegoś awokado, orzechów, nasion, ryby (nie tylko wędzone jadaj), oliwa z oliwek, olej lniany.



Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2017-06-19 09:12:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2931
Obwody nie drgneły, chce dobić do minimalnej nadwyżki około 100 kcal, w dni treningowe, to będzie około 3000 kcal.
Zapomniałem o orzechach i oleju. Akurat dzisiaj mam dzień z kurakiem, to dobije nimi tłuszcze. Rybę nie tylko wędzone będę jadł. W miarę możliwości wstawię swój tydzień do oceny.

Tak zaplanowałem dzisiejszy dzień.




Zmieniony przez - kendzior22 w dniu 2017-06-19 09:54:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Nie wiem czym dokładnie jest chleb mieszany z soją, ale nie brzmi dobrze. Wklej jego dokładny skład.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2931
Nie mam możliwości wklejenia składu bo on jest z prywatnej piekarni bez jakiego kolwiek składu podanego. Niby z pszennej i żytniej mąki z dodatkiem soji. Jem go co trzy dni tylko do jajecznicy.
Warto robić interwały w jeden z dwóch dni nie treningowych aby ograniczyć zalewanie tłuszczem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Skup się więc na dobrym jakościowo pieczywie. Bez mąki pszenne. Ciężkie i twarde. Jak najbardziej można dodać interwały.


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-06-20 18:11:13

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2931
Tak się zastanawiam czy nie kupić monohydrantu. Dietę mam dopiętą jak nigdy dotąd. Zrobił bym cykl 6 tygodni, jak bym był zadowolony z efektów to pociągnął bym nadwyżkę kcal do końca sierpnia, a potem przeszedł na dalszą część redukcji. Chciałbym poprostu złapać jak najwiecej masy mięśniowej, aby się na redukcji nie stać szczurem. Co sądzicie o moim pomyśle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Skoro bf wskazuje na redukcję, nie baw się w cykle, bo kreatyna nie jest magicznym środkiem, który nabije Ci mięsni, a w 6 tygodni to raczej nabije Ci wagę Nic więcej, wejdziesz na redu i woda spadnie.
Odłóż to, na czas kiedy na prawdę kreatyna się przyda.
Rób redukcję, by móc później budować lepszej jakości masę mięśniową, bo im bf wyższy, tym później wieksze problemy na masie sobie człowiek robi tutaj art: https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html może coś Ci rozjaśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Poza tym masę mięśniową buduje się powoli a nie szybko. Szybko możesz zwiększyć masę ciała i mieć jeszcze więcej do redukcji. Czyli cofnąć się w rozwoju sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium