SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna dla "starszego" pana - 107kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 278
deja vu
Pieczywo dobrej jakości można jeść. Prędzej tej dobrej jakości będzie chleb żytni na zakwasie, niż bułki. I nie jemy samego chleba, tylko zbilansowane posiłki. Czyli takie, które mają białko, ww, i tłuszcze.

Oczywiście, chodzi mi o to że czasami na kolacje łatwiej jest zjeść kurczaka z grilla z sałatka i kromka chleba niż ryż, albo jako lunch kiedy mam spotkanie biznesowe szybciej w aucie wciagne kanapkę z łososiem lub tortille niż bawić się w pudełka. Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Na wszystko jest miejsce w diecie. Ważne żeby rozsądnie to rozłożyć a nie bazować na jednym produkcie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 278
Od poniedzialku zaczynamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 278
No i pojawił się problem, stosuje dietę, waga i obwody zeszły fajnie. Cwicze na siłowni, najpierw bieżnia, później parę ćwiczen na bosu i na koniec całe ciało na maszynach. Zwazylem się 2tyg temu na siłowni i teraz 1,5kg mniej ale tylko mięśnie!!! Tłuszcz ani gram nue spadł. Czym to może być spowodowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Problem jest w tym, że ważysz się na magicznej wadze - te bajki o procentach tłuszczu i mięśni, to lepiej zostawić w spokoju. Ludzie widzą obwody, estetykę sylwetki, a tak jak piszesz - poprawia się -nie wydruk z tanity. Trening jest do luftu - rozgrzewka, siłowy, a potem ewentualnie aero, nie w takiej konieczności. To bosu to po co?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 278
deja vu
Problem jest w tym, że ważysz się na magicznej wadze - te bajki o procentach tłuszczu i mięśni, to lepiej zostawić w spokoju. Ludzie widzą obwody, estetykę sylwetki, a tak jak piszesz - poprawia się -nie wydruk z tanity. Trening jest do luftu - rozgrzewka, siłowy, a potem ewentualnie aero, nie w takiej konieczności. To bosu to po co?

Mam prawie 60 lat, stresujaca pracę i tryb siedzący więc na spokojnie muszę się wdrożyć , a na bosu ćwiczę stabilizację na kolana bo jadę na narty a cały rok nie robiłem nic a mam z nimi problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tu wiek nie ma większego znaczenia, jak się robi siłowy po aerobach, to niezależnie od wieku, człowiek jest już bardziej zmęczony i jego mięśnie też. A przecież chodzi o to, żeby te mięśnie przećwiczyć, a aero traktować jako dodatek. Nie piszę, że źle, że na maszynach, bo od czegoś trzeba zacząć, tylko że kolejność zła. Na tym bosu to bym się chyba zabiła, więc jakoś mnie nie przekonuje, choć modne jest.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 278
deja vu
Tu wiek nie ma większego znaczenia, jak się robi siłowy po aerobach, to niezależnie od wieku, człowiek jest już bardziej zmęczony i jego mięśnie też. A przecież chodzi o to, żeby te mięśnie przećwiczyć, a aero traktować jako dodatek. Nie piszę, że źle, że na maszynach, bo od czegoś trzeba zacząć, tylko że kolejność zła. Na tym bosu to bym się chyba zabiła, więc jakoś mnie nie przekonuje, choć modne jest.

Na siłowni tak mi kazali, najpierw 10min cardio, później w celu dogrzane przysiady na bosu, wspiecia na palce itp, następnie maszyny i na koniec bieżnia znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ale nie napisałeś, że na bieżni to rozgrzewka - jak już zrobiłabym na orbim, żeby i górę ciała trochę rozgrzać. Jak ktoś piesze, że ćwiczy na bieżni, a potem idzie na maszyny, i nie pisze o aerobach po - to można wywnioskować, że kolejność jest zła.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duży brzuch - mała waga

Następny temat

Uzupełnienie większości dziennego zapotrzebowania kalorycznego wieczorem

WHEY premium