SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna czy masa? (Zdjęcia)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 30
Witam.
Chciałbym poprawić swoją sylwetkę ale nie wiem czy lepiej trochę schudnąć i dopiero wtedy pójść na masę czy od razu iść na masę.
Mam 22 lata
178cm wzrostu
70kg
obwód bicepsa 35
klatka 90cm
pas 85cm.
Przeszkadza mi trochę mój brzuch i chciałbym mieć "kaloryfer" + chciałbym trochę rozbudować swoją klatkę + biceps/triceps.
Co do ćwiczeń to mam zamiar kupić sobie do domu parę rzeczy tylko też dokładnie nie wiem co. Mogę wydać około 300-400zł
Myślałem nad drążkiem, hantelkami, jakimś gryfem może?
Bardzo bym prosił o doradzenie co powinienem zrobić tzn jak wyżej redukcja czy od razu masa?
+ Czy dam rade w domu trochę się wyrobić żeby te parę cm w bicepsie i w klatce wskoczyło.









Zmieniony przez - piotrekxd944 w dniu 2017-08-16 14:44:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
Biceps i klatka nie jest najważniejsza . Nalezy trenować całe ciało . W Teoim wypadku wskazane są ćwiczenia wielostawowe angażujące jak największa ilość grup mięśniowych . Zamiast sprzętu kup karnet na siłownie i zacznij ciezko trenować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zdecydowanie to będze kluczem do zmiany sylwetki. Jakiego celu byś nie obrał, to sylwetka będzie się zmieniała na plus. Oczywiście pod warunkiem spełnienia powyższych zaleceń.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna 107kg

Wiecej