SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta redukcyjna 98 kg

Wysłana -
Witam wszystkich,
piszę, bo nie mam wiele czasu a dużo do zrobienia. :)
Mam 25 lat, 98 kg, 190 cm wzrostu. Tkanki tłuszczowej ok 23/25%. Niestety się zapuściłem. Kiedyś ważyłem już 100 kg. W sumie bez diety, tylko ograniczając jedzenie + zdrowe odżywianie udało mi się zjechać do 80 kg. Znowu się zapuściłem. Teraz mam mało czasu (3/4 miesiące) żeby jakoś w miarę wyglądać (bez boczków i brzucha) więc się biorę za redukcje.
Jak to pewnie często bywa wtedy pojawiają się pytania. Rozpisałem sobie dietę. Jestem w stanie jeść codziennie to samo. Nie ma dla mnie problemu.
Proszę o sprawdzenie i informacje czy ta dieta się na redukcje nadaje.
Posiłki co 3/4 godziny. Praca nieregularna więc co drugi dzień pierwszy posiłek będzie o 8.30 a co drugi9.30/10. I każdy kolejny w odstępie 3/3,5 godziny. Trening między posiłkiem 4 a 5.
W każdym posiłku oprócz 2 dodatkowo warzywa. (pomidor, ogórek, brokuły, kalafior, marchew)

Zmieniony przez - Vamos7 w dniu 2018-02-14 15:03:07

Zmieniony przez - Vamos7 w dniu 2018-02-14 15:04:06
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witam ,
wstaw diete wg wskazowek :
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
Zdrowe odżywianie i zbilansowana dieta niepolega na tym żeby jeść codziennie to samo. Urozmaicenie jest podstawą. Jeżeli chcesz śniadanie bbiałkowo-tłuszczowe, to wywal tego banana. Na co ona tam jest? Zupełnie nie pasuje do jaj i boczku.
Wysłana -
domer
Zdrowe odżywianie i zbilansowana dieta niepolega na tym żeby jeść codziennie to samo. Urozmaicenie jest podstawą. Jeżeli chcesz śniadanie bbiałkowo-tłuszczowe, to wywal tego banana. Na co ona tam jest? Zupełnie nie pasuje do jaj i boczku.

Może banan jest jako deser po śniadaniu?
Wysłana -
Ta dietę którą tutaj wstawiłeś jest strasznie jałowa i niedoborowa w witaminy i minerały. Taką dietą możesz sobie zrobić więcej krzywdy niż pożytku. Dieta musi być odpowiednio zbilansowana podstawą są warzywa, które u Ciebie w ogóle nie występują. Musisz korzystać z różnych źródeł białka nie tylko kurczak i indyk, tak samo jeśli chodzi o źródła tłuszczy. A więc albo skorzystaj z rady kogoś kto się zna na układaniu diet albo poczytaj na ten temat jak powinna taka dieta wyglądać.

Zmieniony przez - wuper w dniu 2018-02-14 17:29:34
Wysłana -
Tak jak pisałem: do każdego dania oprócz szejka bedą dodawane warzywa, Ok 200 gram.

Białka są głównie z mięsa i odżywki białkowej. Co mogę jeszcze dodać?

Banan przy śniadaniu na uzupełnienie węgli po nocy. Najpierw jajecznica a potem banan. Żeby właśnie posiłek nie był tylko białkowo- tłuszczowy.
Wysłana -
Jeżeli zjesz posiłek obfity w węglowodany wieczorem, nie musisz uzupełniać ich z samego rana. Jako źródła białka dodałbym jeszcze przede wszystkim ryby, mięso to nie tylko kurczak i indyk ale np. wołowina czy też wieprzowina, sporadycznie jakiś nabiał, czy też źródła białka roślinnego.
Wysłana -
Okej, to dodając warzywa do posiłków (specjalnie nie dałem ich w kalkulatorze, bo nie liczę z nich kcal) i rotując mięsa a czasem zamieniając je na rybę jest okej? Czy powienienem jeszcze coś zmienić? :)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź