SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna 98 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 417
Witam wszystkich,
piszę, bo nie mam wiele czasu a dużo do zrobienia. :)
Mam 25 lat, 98 kg, 190 cm wzrostu. Tkanki tłuszczowej ok 23/25%. Niestety się zapuściłem. Kiedyś ważyłem już 100 kg. W sumie bez diety, tylko ograniczając jedzenie + zdrowe odżywianie udało mi się zjechać do 80 kg. Znowu się zapuściłem. Teraz mam mało czasu (3/4 miesiące) żeby jakoś w miarę wyglądać (bez boczków i brzucha) więc się biorę za redukcje.
Jak to pewnie często bywa wtedy pojawiają się pytania. Rozpisałem sobie dietę. Jestem w stanie jeść codziennie to samo. Nie ma dla mnie problemu.
Proszę o sprawdzenie i informacje czy ta dieta się na redukcje nadaje.
Posiłki co 3/4 godziny. Praca nieregularna więc co drugi dzień pierwszy posiłek będzie o 8.30 a co drugi9.30/10. I każdy kolejny w odstępie 3/3,5 godziny. Trening między posiłkiem 4 a 5.
W każdym posiłku oprócz 2 dodatkowo warzywa. (pomidor, ogórek, brokuły, kalafior, marchew)
















Zmieniony przez - Vamos7 w dniu 2018-02-14 15:03:07

Zmieniony przez - Vamos7 w dniu 2018-02-14 15:04:06
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Zdrowe odżywianie i zbilansowana dieta niepolega na tym żeby jeść codziennie to samo. Urozmaicenie jest podstawą. Jeżeli chcesz śniadanie bbiałkowo-tłuszczowe, to wywal tego banana. Na co ona tam jest? Zupełnie nie pasuje do jaj i boczku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
domer
Zdrowe odżywianie i zbilansowana dieta niepolega na tym żeby jeść codziennie to samo. Urozmaicenie jest podstawą. Jeżeli chcesz śniadanie bbiałkowo-tłuszczowe, to wywal tego banana. Na co ona tam jest? Zupełnie nie pasuje do jaj i boczku.


Może banan jest jako deser po śniadaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38188
Ta dietę którą tutaj wstawiłeś jest strasznie jałowa i niedoborowa w witaminy i minerały. Taką dietą możesz sobie zrobić więcej krzywdy niż pożytku. Dieta musi być odpowiednio zbilansowana podstawą są warzywa, które u Ciebie w ogóle nie występują. Musisz korzystać z różnych źródeł białka nie tylko kurczak i indyk, tak samo jeśli chodzi o źródła tłuszczy. A więc albo skorzystaj z rady kogoś kto się zna na układaniu diet albo poczytaj na ten temat jak powinna taka dieta wyglądać.


Zmieniony przez - wuper w dniu 2018-02-14 17:29:34

Doradca dietetyczny/ Trener personalny.

Potrzebujesz pomocy w ułożeniu diety ? Zapraszam do kontaktu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 417
Tak jak pisałem: do każdego dania oprócz szejka bedą dodawane warzywa, Ok 200 gram.

Białka są głównie z mięsa i odżywki białkowej. Co mogę jeszcze dodać?

Banan przy śniadaniu na uzupełnienie węgli po nocy. Najpierw jajecznica a potem banan. Żeby właśnie posiłek nie był tylko białkowo- tłuszczowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38188
Jeżeli zjesz posiłek obfity w węglowodany wieczorem, nie musisz uzupełniać ich z samego rana. Jako źródła białka dodałbym jeszcze przede wszystkim ryby, mięso to nie tylko kurczak i indyk ale np. wołowina czy też wieprzowina, sporadycznie jakiś nabiał, czy też źródła białka roślinnego.

Doradca dietetyczny/ Trener personalny.

Potrzebujesz pomocy w ułożeniu diety ? Zapraszam do kontaktu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 417
Okej, to dodając warzywa do posiłków (specjalnie nie dałem ich w kalkulatorze, bo nie liczę z nich kcal) i rotując mięsa a czasem zamieniając je na rybę jest okej? Czy powienienem jeszcze coś zmienić? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożona diteta 182 cm i 78 kg

Następny temat

Spalanie Tłuszczu bez utraty wagi?

WHEY premium