SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna 95 kg - do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Witam chciałbym się was poradzić czy taka dieta może być na redukcji czy trzeba wprowadzić korekty .
Dołączam ankietę:
Płeć : mężczyzna
Wiek : 20
Waga : 95
Wzrost : 176
Obwód klatki : 113
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 95
Obwód uda : 66
Obwód łydki : 43
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%?
Aktywność w ciągu dnia : praca stojąca 8 godzin
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3 razy w tygodniu siłownia trening dzielony , tenis stołowy
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : 80kg
Ograniczenia żywieniowe : Brak
Stan zdrowia : Wszystko dobrze
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Białko WPC , Kreatyna jabłczan
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana







Zmieniony przez - PanCvaniak w dniu 2018-02-06 20:52:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wszelkie produkty dawaj przed obróbką np pierś kurczaka to po ugotowaniu ma 150g czy przed ugotowaniem ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
anubis84
Wszelkie produkty dawaj przed obróbką np pierś kurczaka to po ugotowaniu ma 150g czy przed ugotowaniem ?



Wszystko podane przed obróbką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To wrzucaj "mięso z piersi kurczaka", bo po ugotowaniu zmienia się waga mięsa i tak podany składnik przekłamuje np. ilośc białka. Serio jesz gotowaną pierś z kury? Ja jeszcze tak głodna nie byłam, żeby takie suche, trociniaste mięso jeść W ostatnim posiłku nie musisz unikać ww. Ani dawać twarogu - ani katabolizm w nocy nie szaleje, ani twaróg przed nim nie chroni.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
J/w pierś 150g to około 35g białkapo ugotowaniu ze 150g białka się robi ok 100g, masz wpisaną już po obróbce, to samo ryż 100g woreczek po ugotowaniu ma ok 250g, i jak wpiszesz w abele 100g ugotowanego ryzu sie okaże że to jest 40g surowego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Dałem poprawki

Co mogę zmienić w takowej diecie czy jest już w porządku ?

I czy 2 banany dziennie mogą być ?






Zmieniony przez - PanCvaniak w dniu 2018-02-07 17:18:15

Zmieniony przez - PanCvaniak w dniu 2018-02-07 17:19:56

Zmieniony przez - PanCvaniak w dniu 2018-02-07 19:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Tłuszcze minimum 1g/kg masy ciała. Warzywa do każdego posiłku. Ostatni posiłek pelnowartościowy. Zamiast suszonych owoców świeże.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Czym mogę zwiększyć tłuszcze tym bardziej że już pododawałem olej lniany do 2 posiłków i dałem twaróg półtłusty zamiast chudego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1200
Orzechy takie jak włoskie, nerkowca, siemie lniane do obiadu, awokado, wpleść jajka w dietę. I zacząć smażyć pierś np na oliwie z oliwek :) na pewno będzie smaczniajsza niż gotowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Adam0.1
Orzechy takie jak włoskie, nerkowca, siemie lniane do obiadu, awokado, wpleść jajka w dietę. I zacząć smażyć pierś np na oliwie z oliwek :) na pewno będzie smaczniajsza niż gotowana


Bardziej mi podchodzi gotowana pierś z kurczaka ze względu na smak i szybkość przygotowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Mięso. Zmień mięso. Nie samym kurzym cycem człowiek żyje. Udka/wątróbka/wołowina/wieprzowina/indyk/kaczka/ryby... tak przykładowo. Jajka.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja dieta do oceny

Następny temat

Dieta stanęła waga

WHEY premium