SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna 95 kg - do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Mięso zmieniam jak się przejem i najczęściej zmieniam na wieprzowinę . A co do zwiększenia tłuszczu czy może być by dodać olej kokosowy i smażyć na nim np.placek owsiany na śniadanie ? I dlaczego nie mogą zostać orzechy włoskie na kolację do podbicia kalorii i zwiększenia tłuszczy ?


Zmieniony przez - PanCvaniak w dniu 2018-02-07 20:26:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak zmienisz mięso, to ilośc tłuszczy wzrośnie. Można smażyć na kokosowym, maśle klarowanym, oliwie, smalcu.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Olej kokosowy rafinowany czy nierafinowany czy to bez różnicy do smażenia

@Edit:






Zmieniony przez - PanCvaniak w dniu 2018-02-07 21:07:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6261 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Zmniejszyłbym białko do 180g, a zwiększył tłuszcze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie ma różnicy jaki wybierzesz. Suszone owoce to kiepski wybór, stokrotnie lepiej bazować na świeżych, twaróg w kolacji na tym forum robi furorę, niemniej jednak odtłuszczony nabiał jest ubogi odżywczo, tłuszcz mleczny ma sporo wartości odżywczych. W diecie brak źródeł omega-3, mało wapnia, wit.C. Jak zamierzasz urozmaicać dietę? gdyż oceniamy tylko to co widzimy. Faktycznie ilość białka jest zbyt wysoka, ten olej lniany jak wkomponowujesz w posiłek?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6261 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Olej lniany tylko na zimno. Pamiętaj aby był budwigowy i przechowywany w lodówce.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Ok skoryguje błędy i dodam później poprawki do oceny . I czy mogę zwiększyć liczbę posiłków z 4 do 5 gdzie ten dodatkowy będzie to jakaś sałatka warzywna z olejem lnianym by nie dawać warzyw do większości posiłków ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dlaczego miałbyś nie dawać warzyw do posiłków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6261 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Rzeczywiście dość dziwne postępowanie. Jaki jest tego cel? Wolisz zjeść jałowy ryż z mięsem zamiast zrobić sobie np. fajny sos z warzyw i soku pomidorowego + przyprawy?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4349
Dałem poprawki

Do głównych posiłków dodałem surówkę z warzyw i jabłka + olej lnainy

Zwiększyłem liczbę tłuszczy , zmniejszyłem liczbę białka

Oraz pozamieniałem mięso by sobie urozmaicić dietę








I nie jadłem ''jałowego'' ryżu,kaszy etc. z mięsem tylko np.z ogórkami kiszonymi,konserwowymi etc. tylko nie wliczałem tego


Zmieniony przez - PanCvaniak w dniu 2018-02-10 19:09:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja dieta do oceny

Następny temat

Dieta stanęła waga

WHEY premium