SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna 100 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 345
Cześć, Mam 19 lat, 183 cm wzrostu i ważę 100 kg.
Chciałbym zacząć redukcje, mój poziom tkanki tłuszczowej to 34 %, prowadze średnio aktywny tryb życia :szkoła, dom,od czasu do czasu zakupy. Do tej pory słabo się odzywiałem paczka chipsów 150g praktycznie przed snem, sporo słodyczy w ciągu dnia. Pomoże ktoś w ułożeniu diety ? Jakie suplementy polecacie używać, czytałem że izolat białka serwatkowego jest wskazany.
Dodam że zaczynam ćwiczyć 3 razy w tygodniu, ćwiczenia mam już opracowane.






Zmieniony przez - Daro.98 w dniu 2018-02-18 15:13:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10999
Dieta to podstawa. Musisz pamiętać bez diety nie ma rezultatów. Na twoim miejscu prosto na początku skupiłbym się na :
1. Rezygnacja z używek : alkohol papierosy słodycze
2. Musiałbyś obliczyć ile potrzebujesz kalorii w ciągu dnia.
3. Dieta jest trudna lecz to co możesz zyskać w zamian dla swojego ciała jest nieocenione.
4. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje.

Dieta to monotonność, a szczególnie tania.
Śniadanie jogurt naturalny rybka z makreli banan inny owoc omlet białkowy
Obiad ryż z połowe woreczka + filet z kurczaka z grilla lub gotowany ( warto kupić grilla około 200zł działa cuda )
Ryba dorsz jakiś filet z grilla warzywa na patelni z biedronki lidla + filet z kurczaka
Kolacja tunczyk w wodzie w tesco dostaniesz tanio .

Pamiętaj dieta także musi być przyjemna nie za kare bo organizm sie zacznie bronic. Jest to dieta początkowa ja na tej diecie na spokojnie spadłem z 102-92 aktualnie. Teraz już mam troszkę inną bardziej rozbudowaną. Co do suplementów narazie na moje szkoda kasy jedyne co to jakies amino bcaa z activlaba za 40 dychy 50 porcji. W miarę tego możesz kupić l-karnityne pić sporo wody i herbatę zieloną najlepiej organic i czerwoną z pure.


Zmieniony przez - Miagym w dniu 2018-02-18 15:42:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 345
Dzięki za wskazówki, na pewno zastosuje jej w swojej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szejki

WHEY premium