SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 760
Witam :) Mam 18 lat, 176cm wzrostu i 74kg. Chciałbym abyście ocenili i jeśli bedzie taka potrzeba pomogli mi ułożyć odpowiednią dietę redukcyjna. Wiem że możecie się dziwić i myśleć ze zmyślam bo nie mam co redukować bo waże tylko 74kg .. ale uwierzcie mi mam :) Mój poziom tłuszczu niestety jest zbyt duzy i bardzo chce sie go pozbyc:D (poziom fatu - ok. 15% :( )

Oczywiście procz diety mam ulożony plan treningowy i cwicze na silowni (pn, sr, pt) :) i do tego 3 razy w tygodniu biegam po ok. 35 minut (wt, czw, sob).. w nd rowniez staram sie cos poruszac najczesciej jest to cos w stylu interwalow (5 minut truchtu i potem 5 serii 75s/30s i na koniec rowniez 5 minut truchtu) .. i do tych treningow dorzucam stretching po ok 20 minut po cwiczeniach :)







1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Nie wierzę że masz co redukować
w 4 brakuje węgli
w 1 dał bym jajka zamiast twarogu czy tam sera
tak z grubsza to chyba tyle ale pamiętaj że dieta to nie sztywny plan tylko sposób odżywiania i komponuj na różne sposoby posiłki
Jak wyszło z zapotrzebowaniem ile obciąłeś jak dałeś stosunek B/W/T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Co do diety, daj 2,2 grama na kg, węgli 3gramy, tłuszcze 1-1,2grama.
Chce Ci się tak ? Weekendy, DNT i DT ?
Gotowane mięso to ? Kurczak?

Na śniadanie zamiast oliwy daj orzechy, na noc twaróg, nie wiejski
do 4. Dodaj coś, pustawy posiłek
Tuńczyk 2razy w tygodniu max, wystarczy, daj inną chudą rybę (mintaj dla przykładu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 760
Tak tak gotowane mieso to filet z kurczaka:) a co do posilku 4 to jest posilek ktory jem od razu po silowni/biegu czyli taki uzupelniajacy bialko+ww czytalem ze tak ma byc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 760
a co do tego ogolnego planu to oczywiscie wiem ze nie bede sie tego sztywno trzymal tylko bede szukal roznych zamiennikow w poszczegolnych daniach:) ale chodzi mi tutaj o ogolny schemat czy dobry:D
Aha i jeszcze z tymi rybami.. kurcze nie wiem jakie jesc :) bo ciezko znalezc btw pieczonych czy smazonych ryb na internecie:) tak jak to jest ladnie rozpisane na puszkach czy opakowaniach kupnych ale oczywiscie wiem ze te sa nie za zdrowe :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Troche mało węgli, daj ze dwa banany.

Nie tyle nie zdrowe, co tuńczyk nie jest idealną rybą.
Chude ryby to
flądra świeża
dorsz świeży
karp świeży
mintaj świeży
morszczuk świeży
pstrąg strumieniowy świeży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 760
Ok dziekuje Ci :) a te ryby najlepiej gotowac czy piec?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna dla 16 latka

Następny temat

Trening aerobowy - wszystko co musisz wiedzieć

WHEY premium