SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna. :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 31
Witam jaka była wasza dieta redukcyjna? I jakie były efekty po niej :) Czy moglibyście mi podać co jedliście w czasie tej diety ile kalorii dziennie? :) Bardzo prosił bym żeby ktoś mi wysłał :).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
A prZecież to Ci nic nie da bo każdy organizm jest inny. Równie dobrze możesz podglądać dzienniki i profile użytkowników i też jakąś wiedzę złapiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 293 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44555
Ja rozpoczynałem od 2900kcal, teraz 2800, w połowie lutego 93,5km, teraz 87,5kg. Możesz zobaczyć rozpiskę na każdy dzień w moim dzienniku, a tu wskazówki https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_do_oceny,_94kg-t1141402-s10.html#post-18090667 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
niestety to tak nie dziala.
dieta musi byc mniej wiecej dopasowana indywisualnie, do
wieku
masy ciala
wzrostu
aktywnosci w skali tygodnia rowniez tej zawodowej
liczby treningow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
musisz wyliczyć zapotrzebowanie dla siebie
pozniej ewentualnie mozna podgladac w innych dziennikach zestawienia posilków jak brakuje pomysłów
jednak podział makroskładników musi byc stricte pod Twoją osobę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Dokładnie, sądząc po pytaniu widzę że zabierasz się za redukcje, śmiało pomożemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zapoznaj się z poniższym tematem , wszystko masz fajnie krok po kroku w nim opisane:https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak się obecnie odzywiasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to jest skinnyfat?

Następny temat

Problem z dietą.

WHEY premium