SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcja - pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 265
Witam jestem na diecie redukcyjnej juz 4 miesiac zaczynalem z waga 100kg na chwile obecna mam 87kg i waga od miesiaca stoi w miejscu a nawet delikatnie rosnie do gory, zaczynalem od 2400kcal na chwile obecna jem 2100kcal a waga dalej sie nie rusza. Prosze powiedzcie mi co robie nie tak? Czy nie za duzo juz obnizylem?

Wzrost: 183cm
Wiek: 24
Waga: 87
Pas: 88cm
Suple: Bcaa, Mono Kreatyna

Cwicze 3x w tygodniu FBW 5x5 a dwa razy w tygodniu w DNT interwaly





Zmieniony przez - lllosiu w dniu 2018-04-12 11:12:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Po4 miesięcznej redukcji powinienes dać odpocząć organizmowi . Wejdź siebie na kilka tygodni na swoje zero kaloryczne i odsapnij .Metabolizm zapewne mocno zwolnił i trzeba go podreperować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 265
A powiedz mi czy na swoje kalorie wejsc nadal w low carb czy zwiekszyc wegle na te kilka tygodni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Proponuje zwiększyć . Niech tarczyca rownież wskoczy na obroty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 607
może wiecej kalorii? do tego 30-45 minut cardio codziennie. Też mozna zrobić deficyt na wiekszej ilosci jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 607
może mniej tłuszczu w diecie? na rzecz wegli?

mozna ketchup zamienić na mniej kaloryczny i wywalic majonez. Orzechy lepiej do ostatniego posiłku, lub twaróg tłusty. W ciągu dnia mniej tłuszczu. Jak zrobisz zmiany zywieniowe też może tarczyca się podkręci :)


Zmieniony przez - Dobrzrwieszdzis w dniu 2018-04-12 11:47:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Dieta ogólnie jest do poprawy . Miód , ketchup itp
Jednak na chwile obecna powinno się odpocząć od ujemnego bilansu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 607
Ja bardzo dobrze Cię rozumiem flex :) tylko czy autor chce odpocząć od redukcji? :) wiesz jak jest w życiu. Chce się cos doradzic, a ludzie i tak swoje zrobią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 265
Mysle ze na 4 tygodnie moge sobie podniesc kalorie akurat teraz bede mial 2tygodnie urlopu takze wiecej siedzenia w domu = wiekszy apetyt :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ale powinien odpocząć, po 3 miesiącach warto już wprowadzić na chwile "zerowy" bilans, żeby podładować akumulatory, bo poźniejszy etap redukcji to wieczna ścinka i dodawanie aktywności, by walczyć o każdy cm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalenie tłuszczu klatki piersiowej

Następny temat

Czy żeby schudnąć 3 kg potrzebna jest dieta ?

WHEY premium