SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta redukcja ?

Wysłana -
1.Przejdzie to wszystko ? Chce trochę teraz zredukować,bo użytkownicy po ocenie mojej sylwetki stwierdzili,że to dobre wyjscie zrzucic 5kg i masować na zdrowo, moje zapotrzebowanie to ok. 3000-3200.
2.Jak będę schodził, to po czasie gdy dojde do 2900kcal , to juz dalej nie będę chudł prawda?
3.Co potem zmienic przy diecie na masie ? [po 6-8 tygodniach]

DIETA EKONOMICZNIE, BO W WIEKU 17 LAT NIE CHCE WYMYŚLAĆ I NACIĄGAĆ RODZICÓW.

Jeśli chodzi o moją sylwetke odwołuje do tematu: http://www.sfd.pl/Redukować_masować_-t1159649.html#post-18364988
Mój trening: http://www.sfd.pl/Jak_złożyć_ten_plan_na_budowe_a_potem_na_rzeźbę_-t1159648.html#post-18365783

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
1. Na pewno nikt nie stwierdził, że należy zrzucać masę ciała. Nie na tym polega kształtowanie sylwetki. Skup się na obwodach i poziomie tkanki tłuszczowej a nie kg.
2. Nie rozumiem tego pytania. Co dokładnie masz na myśli?
Wysłana -
To jak mam zrzucić zbędny tłuszcz nie zrzucajac wagi? Nie róbcie już siana z głowy
Wysłana -
Masz się skupić na obwodach ciała i wyglądzie sylwetki, a nie na masie ciała. Zapomnij o niej i nie określaj celu jako konkretna ilość kg.
Wysłana -
athrenalineee
To jak mam zrzucić zbędny tłuszcz nie zrzucajac wagi? Nie róbcie już siana z głowy

A co jeśli spada z pasa a waga stoi w miejscu ? Też zachodzą takie sytuacje.
Pozdrawiam
Wysłana -
Sprawdzę, troche chyba jadłem tych przetworzonych rzeczy, bo teraz od 3 dni czuje głód po kolacji, może kwestia tego że jedzenie typu ryż makaron ser sprawia że ja po 15 minutach czuje w żołądku pustke. W 4 dni waga spadła z 84.8 do 83kg , nie za szybko?

Zmieniony przez - athrenalineee w dniu 2018-01-06 15:56:46
Wysłana -
Nie jest to istotne. Interesują nas obwody ciała. Jak jesteś głodny po posiłku to zawsze możesz dać więcej warzyw.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź