SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcja ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4962
1.Przejdzie to wszystko ? Chce trochę teraz zredukować,bo użytkownicy po ocenie mojej sylwetki stwierdzili,że to dobre wyjscie zrzucic 5kg i masować na zdrowo, moje zapotrzebowanie to ok. 3000-3200.
2.Jak będę schodził, to po czasie gdy dojde do 2900kcal , to juz dalej nie będę chudł prawda?
3.Co potem zmienic przy diecie na masie ? [po 6-8 tygodniach]

DIETA EKONOMICZNIE, BO W WIEKU 17 LAT NIE CHCE WYMYŚLAĆ I NACIĄGAĆ RODZICÓW.

Jeśli chodzi o moją sylwetke odwołuje do tematu: https://www.sfd.pl/Redukować_masować_-t1159649.html#post-18364988
Mój trening: https://www.sfd.pl/Jak_złożyć_ten_plan_na_budowe_a_potem_na_rzeźbę_-t1159648.html#post-18365783








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Waga akurat jest słabym odnośnikiem progresu, naprawdę. Rób sobie pomiary, tak jak Domer wspomniał no i zdjęcia np: co miesiąc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
1. Na pewno nikt nie stwierdził, że należy zrzucać masę ciała. Nie na tym polega kształtowanie sylwetki. Skup się na obwodach i poziomie tkanki tłuszczowej a nie kg.
2. Nie rozumiem tego pytania. Co dokładnie masz na myśli?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4962
To jak mam zrzucić zbędny tłuszcz nie zrzucajac wagi? Nie róbcie już siana z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Masz się skupić na obwodach ciała i wyglądzie sylwetki, a nie na masie ciała. Zapomnij o niej i nie określaj celu jako konkretna ilość kg.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
athrenalineee
To jak mam zrzucić zbędny tłuszcz nie zrzucajac wagi? Nie róbcie już siana z głowy


A co jeśli spada z pasa a waga stoi w miejscu ? Też zachodzą takie sytuacje.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4962
Sprawdzę, troche chyba jadłem tych przetworzonych rzeczy, bo teraz od 3 dni czuje głód po kolacji, może kwestia tego że jedzenie typu ryż makaron ser sprawia że ja po 15 minutach czuje w żołądku pustke. W 4 dni waga spadła z 84.8 do 83kg , nie za szybko?


Zmieniony przez - athrenalineee w dniu 2018-01-06 15:56:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie jest to istotne. Interesują nas obwody ciała. Jak jesteś głodny po posiłku to zawsze możesz dać więcej warzyw.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4962
Aktualnie 81,5kg - chyba działa redukcja, foto https://www.sfd.pl/Redukować_masować_-t1159649-s2.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie interesuje nas masa ciała. Napisz jakie są efekty.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Redukcja mogłaby się okazać dobrym rozwiązaniem. W Twojej diecie należy poprawić jakość produktów, z warzyw jadasz jedynie pomidora i ogórka? herbaty nie wliczaj w bilans .. w dodatku warto ją popijać między posiłkami, nie do posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4962
domer
Nie interesuje nas masa ciała. Napisz jakie są efekty.


Zdjęcia https://www.sfd.pl/Redukować_masować_-t1159649-s2.html#post-18402265

dudee
Redukcja mogłaby się okazać dobrym rozwiązaniem. W Twojej diecie należy poprawić jakość produktów, z warzyw jadasz jedynie pomidora i ogórka? herbaty nie wliczaj w bilans .. w dodatku warto ją popijać między posiłkami, nie do posiłków.


Warzyw teraz nie liczę w bilansie (na oko dodaje sobie powiedzmy pomidora czy coś, ale używam zupełnie wszystkich warzyw tj. szczypior,cebula,ogórek,marchew itp.). Ostatnio produkty które jem to m.in: płatki owsiane, płatki jaglane , jaja , ryż brązowy, basmati, paraboliczny, kasza jaglana, orzechy włoskie, na kolacje głównie twaróg półtłusty , jogurt naturalny Tola, chleb żytni na zakwasie, karkówka wieprzowa, piers z kurczaka .. z prroduktów bardziej niezdrowych to raz na dwa dni jakiś ser jeden plasterek (dla smaku) , sos jakiś ostry który ma 18kcal/100ml (wymiennie z ketchupem dla smaku) koncentrat pomidorowy (dla smaku aby sos zrobić do ryzu). Owoce głownie takie jak banan, jabłko. Raz w tygodniu ziemniaki jakieś, czasem zdarzy się gotowe warzywa. Do kawy czasem łyżeczke cukru, ale staram się pic herbate z miodem. Dzisiaj u lekarza ważyłem się i było 79kg, ale byłem tylko po śniadaniu, bardziej ufam tej wadze na siłowni na której waże się po treningu w tych samych warunkach.


Zmieniony przez - athrenalineee w dniu 2018-02-02 14:57:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupełnienie większości dziennego zapotrzebowania kalorycznego wieczorem

Następny temat

Dieta na mase

WHEY premium