SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta prezydencka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3621
PODSTAWA DIETY — ZUPA SPALAJĄCA TŁUSZCZE

SKŁADNIKI (dostępne również w formie mrożonki, jako „Zupa prezydencka")

- 2 lub 3 puszki pomidorów (ew. puszeczka koncentratu pomidorowego)
- 2 papryki (zielona i czerwona)
- 3 duże cebule
- 1 główka kapusty
- 1 seler naciowy
- 1 por
- przyprawy (wedle uznania): sól, pieprz, curry, bazylia, papryka, pietruszka, ostry sos (np. sojowy)

PRZYGOTOWANIE

- warzywa poszatkować na małe kawałki
- zalać wodą i gotować przez 10 min. na dużym ogniu
- dodać pomidory lub koncentrat
- gotować na małym ogniu do chwili, gdy warzywa będą miękkie

STOSOWANIE

Dzień 1: można jeść wszystkie owoce oprócz bananów. Polecam melony i arbuzy, gdyż mają najmniej energii ze wszystkich owoców. Jedz tylko owoce i zupę. Pić można niesłodzone soki owocowe i wodę mineralną bez gazu.

Dzień 2: nie wolno jeść żadnych owoców! Możesz jeść jarzyny aż do uczucia sytości. Staraj się jeść jarzyny zielone, unikaj grochu (zielonego i suchego) oraz kukurydzy. Jedz tylko jarzyny i zupę. Na kolację możesz sobie zrobić wyżerkę i zjeść 3-4 gotowanych lub pieczonych ziemniaków z masłem.

Dzień 3: nie wolno jeść ziemniaków i bananów! Jedz, ile chcesz, ale tylko jarzyny, owoce i zupę! Jeżeli przez te trzy dni nie oszukiwałeś, to stracisz na wadze 2-3 kg.

Dzień 4: Jedz banany! Możesz zjeść 4-6 sztuk. A także warzywa i owoce. Pij odtłuszczone mleko, dużo wody i zupę! W tym dniu Twój organizm potrzebuje potasu, węglowodanów, protein i wapnia. Tracisz ochotę na słodycze.

Dzień 5: możesz zjeść befsztyk (250-550 g wołowiny) lub tyle samo drobiu (bez skóry) — zamiennie możesz zastosować chudy biały ser. Zjedz tez dużo pomidorów (1 puszka). Postaraj się wypić 6-8 szklanek wody, aby wypłukać z Twojego organizmu kwas mlekowy. Poza tym — warzywa i owoce. Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz!

Dzień 6: nie wolno jeść ziemniaków! Możesz jeść befsztyki, wołowinę lub drób, ale bez skóry i zielone jarzyny aż do uczucia sytości. Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz!

Dzień 7: jedz — ile chcesz — ciemny ryż i jarzyny! Pij niesłodzony sok owocowy! Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz!

Czy jest to dobra dieta ? Może ktoś ją stosował ?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 94

Wzrost: 173

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: duzy poziom

Aktywność w ciągu dnia: praca od 8-16

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Piłka nożna 2x w tyg w niedziele mecz !

Odżywianie: lubię mięso!

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: 5x w tyg rower 2x w tyg bieganie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: thermal pro

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: nie

Zmieniony przez - Wiliams w dniu 2007-07-20 11:51:46

--I am the One and Only--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3621
Może ktoś odpowiedzieć

--I am the One and Only--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19
hej pytasz czy ktoś stosował ta dietę ,hmm ja ogólnie nigdy jej nie stosowałam ale z tego co słyszałam jest jedną z dobrych diet i warto ją spróbować.wybór należy do ciebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie polecałbym diet tego typu...
Ułóż zwykłą zbilansowaną dietę sam według wskazówek na forum.
Ps. Patrz na daty następnym razem/

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-03-12 15:52:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Że też ludziom/kobietom w szczególności/ chce się tak daleko kopać A u góry wszystko co ważne podwieszone i czytelne...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
5lat temu stosowałam tę dietę,tak jak pisano i schudłam 9 kg.powtórzyłam ja jeszcze raz za tydzień i następne 4 kg...troszkę wypłukałam się z potasu i magnezu ale warto było,co prawda w po 3 latach trzymania wagi i rzuceniu palenia powoli wróciłam do wagi.Od jutra znów zaczynam...

pamela3412

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1322
warto bylo? jasne, warto sie zabic zeby dobrze wygladac, tak trzymac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ładny brzuszek a przy tym masa miesni

Następny temat

oliwa z oliwek czym zastapic

WHEY premium