SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 461
Witam potrzebuje pomocy i rady osoby która ma dość duża wiedzę odnośnie odżywiania, treningów i diety a chodzi o moja rozpiskę od trenera... od dłuższego czasu jestem na redukcji mimo tego moja waga nie spada :( widzę różnice w ciele ale szału nie ma -na to co robię. Dostałam nowa rozpiskę ale zwaliła mnie z nóg czuje ze mogę nie dać rady... mam robić 6 razy w tyg cardio po 60 min albo interwały po 30 prócz tego mam jeść węglowodany tylko dwa razy dziennie po 30g na porcje czyli na cały dzien 60g co 3 dzien 4 razy dziennie po 30g na porcje oprócz tego mieso po 80 i warzyw do woli, samaze na suchej patelni bądź wodzie ale w ramach tłuszczu jem masło orzechowe z arachidow ok 40g dziennie. Do tej pory ćwiczyłam 5 razy w tyg po 50 min cardio plus trening fitness 50 min i jadłam 5 posiłków dziennie z tym ze jeden bez węgli, proporcje takie same czyli po 30 g wegli i 80g mięsa na porcje. Moje pytanie brzmi czy ta rozpiska teraz nie jest zbyt rygorystyczna ? Z 5 posiłków tylko dwa z węglami przy takich ćwiczeniach? To bedzie mniej niz 1000kcal :/ Nie chce sobie zaszkodzić a każdy mowi co innego , mam mętlik w głowie proszę o rady bo moja redukcja idzie jakby chciała a nie mogła ;(;(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wstaw ankietę i zrzut diety jak kolega wyżej napisał, ale już na peirwszy rzut oka widać, że to głodówka a nie dieta i na pewno nie zdrowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 461
tak jadłam do tej pory od 3 tyg... cwicząc 50 min cardio i 50 min fitness 5 razy w tyg.Nie schudłam wiec nowy plan jest na uciecie wegli do 2 porcji na dzien( co 3 dzień mam jeść 4 porcje wegłowodanów) reszta bez zmian plus treningi cardio po 60 min.Nie podoba mi sie to-z góry dziekuje za wszystkie rady boje sie ze z racji tego,ze waga stoi zaraz bede mogła jesc sama salate ;/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Podaj więcej o formacji o sobie - wypełnij ankiete działu ( znajduje się w tym samym linku co zrzut diety )


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-06-20 10:32:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
To co widać na pierwszy rzut oka, za dużo treningu, w dodatku o niskiej skuteczności, kalorii natomiast za mało - niezależnie od tego co by wynikało z ankiety i jakie byś miała parametry.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 461
moje wymiary...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Chodzi o tą ankietę:
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Cel :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2018-06-20 11:52:10

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 461
Cel: Redukcja
Płeć: Kobieta
Wiek:25
Waga:58,5
Obwód bioder:93
Obwód klatki : 85
Obwód ramienia : 26
Obwód talii : 70
Obwód uda : 52
Obwód łydki : 34
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : według apliacji 23% pomiar składu ciała u dietatyka na maszynie wskazał:15,8%
Aktywność w ciągu dnia : srednia praca w domu
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 5x w tygodniu siłownia - strong by zumba,HIIT,tabata,trening siłowy głownie na nogi i brzuch,trening funkcjonalny do 2 razy w tyg,oprócz tego ostatnie 3 tyg cardio głownie na schodach i bieżni łacznie 50min czyli ok 2h cwiczen dziennie
Odżywianie : ograniczyłam nabiał i pieczywo do minimum ( mleko bez laktozy badz kokosowe do kawy)(pieczywo tylko razowe max 1-2 razy w tyg)
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : jedynie rozstęp mięśni prostych brzucha
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia zajęcia fitness
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Kreatyna Białko WPC80,Omega3,Cynk,Glutamina,L-carnityna 1500
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie oraz nabranie masy mięśniowej - da się połączyć ?

Wiecej