SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta pod MMA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wysiłek rzeczywiście jest interwałowy. Jednak w rzeczywistości nie ma w nim aż tyle pracy (ciągłej). Dlatego też nie ma co liczyć 1,5 godzinnego treningu technik jako wysiłek interwałowy, a ewentualnie przyjąć część tego czasu. Nie zmienia to faktu, że dopiero w praktyce wyjdzie czy kcal jest wystarczająca ilość.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Otóż to, bardzo ciężko jest dokładnie oszacować taki wysiłek. Najlepszym sposobem będzie właśnie zacząć od tego pułapu i faktycznie zobaczyć czy się coś rusza? A potem najwyżej dodawać kcal tygodniowo jeśli masa nie idzie do przodu?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Arczikk123
Otóż to, bardzo ciężko jest dokładnie oszacować taki wysiłek. Najlepszym sposobem będzie właśnie zacząć od tego pułapu i faktycznie zobaczyć czy się coś rusza? A potem najwyżej dodawać kcal tygodniowo jeśli masa nie idzie do przodu?


Tu polegasz tylko na obserwacji, w tym cały szkopuł. Nie wyliczysz tego.
I jeszcze musisz zaobserwować czy trening który będziesz realizował na siłowni nie spowolni Cię nadto, bo wiesz jest "siłownia" i jest siłownia - ta poprawna, pod walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Wiem trudne zadanie szczególnie dla początkującego z tematem diety jak ja. A jeśli chciałbym tylko poprawić wydolność organizmu bez budowania masy to trzymać się tylko tych 3400 kcal ?
Pytam bo mam dylemat ale głównym dla mnie celem są egzaminy w lipcu do szkoły oficerskiej i chyba będzie lepiej się na tym skupić i wydolność poprawić.



Zmieniony przez - Arczikk123 w dniu 2018-03-09 13:07:04

Zmieniony przez - Arczikk123 w dniu 2018-03-09 13:07:27

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Być może tak. W praktyce zobaczysz jak określona ilość kcal wpłynie na obwody ciała. W tym celu istotne będą odpowiednie treningi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Kalorie tak ustawić żeby waga stała w miejscu tak? Czytam właśnie o treningach i coś postaram się wrzucić do odpowiedniego działu by ktoś to sprawdził.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Jeżeli celem jest kształtowanie sylwetki to obwody a niekoniecznie masa ciała. Jednak na nią również można patrzeć.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Zmieniłem priorytety i będę musiał skupić się na 3 następujących rzeczach: bieg na 1km, podciąganie oraz 10x10 na egzaminy do wojska. Także masa mi teraz odpada, będę musiał utrzymać wagę bądź nawet trochę spadnie i budować lepszą wydolność. Także w temacie diety tylko zmienia się kaloryka a treningi siłowe sobie odpuszczę i skupie się tylko na tych ćwiczeniach + do tego MMA. Jakby to miało wyglądać?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Możesz trzymać bilans kcal blisko zera. Do tego treningi siłowo-wytrzymałościowe. Hiit w postaci sprintów plus crossfit.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Dziękuje za poświęcony czas i rady, pozdrawiam :)

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie rzeźby bez Masowania?

Następny temat

Czy jeść na początku tyle ile mówi kalkulator ?

WHEY premium