SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta od nowa....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Waże 99 kg przy wzroście 185. Cwicze rok i od pól roku zacząlem stosować diete. Przez ten czas przybylem na masie 17kg. Lecz teraz uważam że coś nie tak z moją dietą jest bowiem robie mase ale brzuch mi sie troche zalał a bylo calkiem calkiem. Może ktoś by mi diete prof ulożył??? Chodzi mi co można jeść wieczorem itd. Bo jeżeli chodzi o bialko i węglowodany to jem dobrze tzn 2.2 g na kilobram masy ciala i 5-6g węglowodanów.

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18280
( dieta z na rzezbe z postu Si2uiela )
Ad6. Posiłki tak jak w pkt. 5 rozpisane dla kulturysty ważącego 100 kg.
Posiłek 1 - 8.00, 12 białek, 1 i 1/4 filiżanki płatków owsianych z cynamonem.
Posiłek 2 -11.00, 280g piersi kurzych, 230g słodkich ziemniaków, 1 filiżanka zielonej fasolki szparagowej.
Posiłek 3 - 14.00, 230g piersi z indyka, 75g kaszy gryczanej lub 1/2 filiżanki brązowego ryżu z 1/2 filiżanki ciecierzycy lub fasoli, 1 filiżanka brokułów z kalafiorem.
Posiłek 4 - 17.00, 1/2 filiżanki proszku proteinowego zmieszanego z 1/4 filiżanki płatków ryżowych lub 1/2 filiżanki białek serwatki zmieszanych z wodą, 230g pieczonych słodkich ziemniaków posypanych cynamonem.
Posiłek 5 - 20.00, 280g ryby lub 230g piersi z indyka, 170g ziemniaków, duża porcja surówki (sałata, cebula, pomidory, ogórki, rzodkiewki, pieczarki, zielona papryka) z 3 łyżkami stołowymi beztłuszczowego, nisko węglowodanowego dressingu.

jezeli chodzi Ci o rzezbe to masz w poscie gownym !!! troszke trzeba czytac !!
(dieta na mase z postu Si2uiela )

Ponieważ dawka kalorii a co za tym idzie rozkład posiłków ściśle zależy od wagi ciała podaje przykładowy ich rozkład dla zawodnika ważącego 100 kg :
Posiłek 1 - 8.00, Jajecznica z 3 całych jajek i 4 białek jaj, 2 precle lub 100g płatków ryżowych z pokrojonym bananem.
Posiłek 2 - 11.00, 170g piersi indyczej, 1 plaster chudego sera, 2 duże krajzerki lub 85g makaronu i 1/2 filiżanki sosu pomidorowego, 2 łyżki stołowe beztłuszczowego majonezu i/lub musztardy, 1 jabłko lub 2 beztłuszczowe ciasteczka.
Posiłek 3 - 14.00, 170g piersi kurzej, 2i 1/4 filiżanki ryżu, 1 filiżanka kukurydzy z zielonym groszkiem, 1/4 filiżanki ketchupu.
Posiłek 4 - 17.00, 1 napój zastępujący posiłek (24g węgl. i 36g białka) zmieszany z 340ml chudego mleka, 4 beztłuszczowe ciasteczka
Posiłek 5 - 20.00, 170g steku, 1,5 filiżanki ryżu lub 85g makaronu lub 280g ziemniaków, 1/2 filiżanki sosu pomidorowego lub 1 filiżanka warzyw.

/troszke poszperaj w archiwum/ https://www.sfd.pl/search.asp
pozdro

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Nie nie nie na rzeźbe tylko na mase sorki. Chce dojść do 120..........
A mi tylko chodzi o to że za bardzo sie zalałem na bżuchu.

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18280
musisz troche wegla odjac z diety /pozdro/

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Na jakieś 2-3 tygodni zmniejsz WW z 590 które jadasz do 4g/kg - 396WW!!!
A zwieksz białko do 2,25g/kg!!! Spróbuj i zobacz jak będzie!!!
Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przekąski

Następny temat

jakie jajka?

WHEY premium