SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta niskokaloryczna do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2292
Witam wszystkich mam prośbe do wszystkich użytkowników o sprawdzenie mojej diety. Jest to dieta nieskokaloryczna ułożona według diet dostepnych na stronie Agencji Promocji Zdrowia.

Oto moje dane:

wiek: 21 lat
wzrost: 176 cm
waga: na obecną chwile 94 kg przy tej diecie schudłem 4-5 kg w przeciągu 3-4 tygodni
cel: redukcja kg/tłuszczu

Oto moja dieta:

Śniadanie godz. 9

płatki owsiane/kukurydziane 30g
mleko 3,5 % 250 ml
rodzynki 20g

Śniadanie II godz. 12

2 chlebki Wasa
20 g sera Gouda
banan 200g

Obiad godz 15

10g maka pszennna
1 jajko
1 białko
75g tuńczyka olej/w sosie własnym
ogórek konserwowy 100g
pomidor 100g
(Robie z tego omlet na patelni teflonowej bez tłuszczu)

podwieczorek godz 17

jogurt naturalny 150 g(kubeczek)
80 g kiwi
pestki z dyni/słonecznika 15g lub 10 g otrębów

Kolacja

chleb razowy 30 g
jajko
szynka z piersi kurczaka/polędwica 30 g
ogórek 100g

Oczywiście do każdego posiłku herbata/woda

Trening na siłowni pon,wt,czw,pt ok 45 minut trenowane całe ciało po 3 serie na każda grupę

kaloryczność diety w granicach 1250 kcal

Na zakonczenie mojej wypowiedzi chciałbym powiedzieć że nie zależy mi na mięśniach chciałbym poprostu pozbyc sie kilogramów i odzyskac szczupłą sylwetke. Pozdrawiam wszystkich.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Jeżeli chodzi o rozkład, to w każdym posiłku białko (mięso, ryby, sery, WPC), węglowodany (ryż, kasza, płatki owsiane + warzywa) i tłuszcze (głównie roślinne nierafinowane). Wyjątkiem jest posiłek bezpośrednio po treningu, gdzie jesz tylko białko i węglowodany oraz ostatni posiłek, gdzie jesz samo białko

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14677
Zamiast czytać co pisze na stronie agencji promocji zdrowia przeczytaj posty podwieszone, oblicz zapotrzebowanie kaloryczne i ułóż dietę jeszcze raz. 1250 kal to zdecydowanie ZA MAŁO.

"Wszystko jest trucizną i nic nią nie jest, wszystko jest kwestią tylko dawek"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2292
Dzięki za odpowiedź problem jest taki ze nie mam za bardzo czasu na szykowanie produktów typu piers z kurczaka,ryż itp a tym bardziej na przestrzeganie okreslonych godzin nawet teraz na w/w diecie wpadam do domu na 2 minuty jem i wychodze. Pare miesięcy temu stosowałem diete ułożoną dzięki podwieszonym postą z uwzględnieniem zapotrzebowania ale niestety mimo ze były napewno jakies efekty kosztowało mnie to duzo czasu jezeli chodzi o przygotowanie posiłków i non stop czułem sie przejedzony mimo ułożenia gramatury według wskazań,poleceń zawartych w postach a nie lubie takiego uczucia. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
to nic nie jedz...
chociaz nie...pojawi Ci sie brzuszek ja dzieciom z somalii...
takie jedzenie wpędzi Cie do grobu, jedz jak SFD przykazało:)
nie masz czasu? a o ktorej idziessz spac? o 23? to kladz sie o 23:30 i masz w te 30 min przygotowane jedzenie na cały nachodzacy dzien.
pzdr.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14677
Jeżeli już nie chcesz zmieniać produktów w diecie to zwiększ kalorie chociaż do 2000 - 2100 dla własnego dobra. Bo podobną ilość pożywienia jedzą dzieci w drugiej klasie szkoły podstawowej moim zdaniem, których jedyną aktywnością w ciągu dnia jest szkoła. Na 1250 kalorii fajnej sylwetki mieć nie będziesz. Chyba, że zależy Tobie, żeby wyglądać jak ci biegacze z Etiopii...sama skóra i kości i minimalna ilość mięśnia.

Najlepiej byłoby gdybyś zechciał poświęcić więcej czasu na żarcie, decyzja należy do Ciebie.

Zmieniony przez - Bartolinho w dniu 2007-04-01 23:51:16

"Wszystko jest trucizną i nic nią nie jest, wszystko jest kwestią tylko dawek"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
barthlno z tymi dziecmi to zes do***ał:)
człowieku zebyś ty tyle po drzewach biegał co oni...no chyba zem jest z innego pokolenia i teraz sie przez net po drzewach chodzi
pzdr:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Ale zwałka. Przy Twojej wadze 1250 kcal... ładna mi promocja zdrowia. Swoją drogą przy dobrze ułożonej diecie z dobrze dobranym zapotrzebowaniem chudłbyś w tym samym tempie. Nic nie zyskałeś, a straciłeś właśnie na zdrowiu.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
i miesniach:)
powim Ci tak ja przy zdrowo prowadzonej porzadnej diecie straciłem na miesniach 1cm w ciagu prawie 2 miesiecy
pozniej przy zle prowadzonej diecie(nie miałem czasu troche chęci zabrakło kasy)
straciłem 2cm w 2 tygodnie
to sa rozmiary w bicepsa.
wiec lepiej uwazaj...bo szkoda pozniej wchodzic na cykl masowy
pzdr:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2292
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi wiem że te wszystkie diety niskokaloryczne są złe no ale jakoś jak wspominałem na poczatku przy diecie kulturysycznej zawsze byłem taki przejedzony nie weim czy to normalne było ? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
normalne bo człowiek jesc musi spro:) tylko nie smiecii typu wasa

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2292
Witam ponownie jako że sie troche przestraszyłem waszymi wypowiedziami postanowiłem przejść na diete kulturystyczną , wszystkie informacje znadje sobie na SFD ale mam takie małe pytanie czy można tak obliczac:

waze teraz 94 kg chciałbym schudnąc do tych 80-85 kg i teraz wiem że trzeba dawac 2g na kg ciała białka 4g wegli 1,5 g tłuszczu wiec jeżeli chce schudnąć do 80 kg to robie tak 2x80 =160g B 4x 80= 320 g W
1x 80= 80 g tłuszczu nie weim czy dobrze rozumuje ? czy robie mnozenie przez aktualną wage ? pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek przedtreningowy i potreningowy.

Następny temat

Kasza gryczana.

WHEY premium