SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta na wczasach- za granicą, jak sobie radzicie ?

Wysłana -
Nie wiem czy w dobrym dziale zadaję pytanie , jeśli nie to proszę o przeniesienie :)

Jak dostarczyć przede wszystkim białka zwierzęcego, czy ratują nas tylko odżywki które zabierzemy ?
W tym roku jadę na Chorwację, żona już krzywo patrzy na palety jajek, serków wiejskich , płatki owsiane też zabieram - na śniadania :)

Dodam może że jestem na lekkiej redukcji- wolnej, bo rok temu szybko chudłem i wiele straciłem.

No ale co z obiadami, przecież nie będę latał za piersiami z kurczaka i gotował ryżu codziennie , jak Wy sobie radzicie ?
Na pewno pojawi się jakaś pizza , i to nie raz, na dodatek nie będę ćwiczył, jedynie pompki i podciąganie na drążku jeśli coś znajdę ;)

A co jeśli jesteśmy np w Turcji czy Grecji i jemy tylko to co nam podają ?
Czy te dwa tygodnie powiedzmy bez diety i treningu zaważy jakoś na naszej kondycji ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak koniecznie masz ciśnienie na trzymanie diety na wczasach wtedy wybieraj Allinclusive.
Zwykle będziesz miał kilka restauracji do wyboru i raczej w każdej znajdziesz coś co w pasuje Ci się w ramy diety.
Jak nie to planuj cykle tak by wakacje wypadały Ci akurat w trakcie przerwy regeneracyjnej .

A najlepsza opcja to wyluzować i oglądać mniej fitgwiazdorów pozujących z pudełkiem gdziekolwiek są.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2018-06-05 13:09:12
Wysłana -
Byłam w Chorwacji w zeszłym roku i przydrożnych smażalni ryb nie można nie zauważyć. Wszędzie też grilują mięsa. Bez kłopotu, w miarę tanio dostarczysz czego trzeba. Płatki owsiane i serki też w sklepach spożywczych widziałam,...
Wysłana -
Koniu151
A najlepsza opcja to wyluzować i oglądać mniej fitgwiazdorów pozujących z pudełkiem gdziekolwiek są.
dla mnie tu sie temat konczy
Wysłana -
kamilplnk
Koniu151

Zdecydowanie , bo od tego są wakacje
Wysłana -
flex1976
kamilplnk
Koniu151

Zdecydowanie , bo od tego są wakacje
i wlasnie za 2h mam samolot i moje All inclusive mam zamiar wykorzystac dobrse a o forme i ile kg przybylo bede sie martwil za 8dni teraz relaks i odpoczynek bez diety i treningu bo to jest przez reszte roku
Wysłana -
Ja byłem na majowce i tez tak wykorzystałem All ze trafiłem do szpitala ale co się zabawiłem to moje
30 czerwca wakacje part2 i tez nie biorę pojemników %)
Wysłana -
flex1976
Ja byłem na majowce i tez tak wykorzystałem All ze trafiłem do szpitala ale co się zabawiłem to moje
30 czerwca wakacje part2 i tez nie biorę pojemników %)
brawo Ty szanuje znajac moje mozliwosci jak robie czitowanie to bedzie podobnie oby jednak bez szpitala

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-06-05 14:24:40

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-06-05 14:25:57
Wysłana -
Jednym z głównych celów wyjazdu to spróbowanie jedzenia innej kultury, a nie picie odżywki ludzie mają dziwne podejście. CO innego gdybyś ważył 150 kg, wtedy odradzałbym Ci na pewno fast foody i alkohol.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-06-05 14:56:40
Wysłana -
Potem jak będziesz umierał to będziesz się zastanawiał czemu odżywkę białkową na wczasach piłeś, dajcie sobie więcej luzu. Życie to nie tylko trzymanie diety i trenowanie.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-06-05 14:58:28
Wysłana -
Macie racje, diata jest dla człowieka a nie odwrotnie, wiem że przesadzam, za bardzo się spinam , bo za bardzo mi zależy a nie do końca wychodzi ;) Dzięki Wam za sprowadzenie na ziemię, odpocznę i poświęcę więcej czasu rodzinie :)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź