SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2937
Czołem. Właśnie szykuje się na pierwszą redukcję. Od 4 miesięcy trenuje intensywnie i regularnie ale dieta wygląda średnio. Postanowiłem coś ułożyć i spytać Was o zdanie. Więc od początku. Mam 174 cm wzrostu i węże 74 kg, jednak mam bardzo dużo tkanki tłuszczowej głównie w okolicy klatki i brzucha. Chciałbym schudnąć do 68-70 kg i zacząć budować mięśnie utrzymując ta wagę. Chce trenowac 4-5 razy w tygodniu (2/3 razy crossfit, 1/2 razy siłownia i 1 dzień bieg 5-10 km). Myślałem żeby jeść w okolicy 2100 kcal.
Przykładowy dzień.
Śniadanie - odżywka białkowa na mleku z płatkami owsianymi koło 50 g.
2gie śniadanie - dwie bułki wieloziarniste z masłem i serem żółtym.
Obiad - 150 g piers z kurczaka w przyprawach na małej ilości oleju, 50 g ryżu brązowego i brokuły.
Podwieczorek- pomarańcz
Kolacja - 150 g piers z kurczaka w przyprawach na małej ilości oleju, 50 g ryżu brązowego i brokuły.
+ wieczorem odżywka białkowa na wodzie.

Wychodzi gdzieś mniej więcej 2150 kcal
169 g białka
243 g węglowodanów
61 g tluszczy

+ w dzień treningowy jeszcze jedna odżywka po treningu.

Prosiłbym o pomoc i opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Diety do oceny wrzucamy w takiej formie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Razem z ankietą z tego samego tematu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wpierw policz swoje zapotrzebowanie https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html
bo tak na oko, nie będzie wiadomo czy jesteś na minusie i jak dużym, czy na plusie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2937
2683 kcal. Do tego jeszcze trzeba uwzględnić deficyt czy już jest wliczony w tych obliczeniach?


Zmieniony przez - Zakolegowany w dniu 2018-06-19 15:01:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ze wzoru liczysz swoje zapotrzebowanie na tzw zero, czyli tyle ile Twoj organizm potrzebuje na "przezycie" przy uwzglednieniu aktywnosci fizycznej i kilku innych parametrach. jezeli zaczynasz redukcje to zacznij wlasnie od tego pulapu kalorii

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wg mnie od zera nie ma co zaczynać, 2500kcal na początek powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów, więc Twój cel jest mało sensowny. Polecam skupić się na obwodach ciała, poziomie tkanki tłuszczowej i wyglądzie sylwetki. To, że schudniesz kilka kg nie znaczy, że poprawisz wygląd sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Odżywianie wygląda na przeciętne. Wstaw zdjęcie sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2937
Zdjęcie z dziś. Choć wydaje mi się, że tego tłuszczu jest więcej

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2937
Tu drugie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Możesz śmiało zacząć z wartości 2600kcal i obserwować obwody ciała. Ba podstawie ich zmian korygować kcal w diecie.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dislufiram wszywka a branie testosteronu.. prosze pilnie o odpowiedz

Wiecej