SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta na redukcje do oceny 85 kg, 168cm, 17cm :D

Ankieta - proszę o pomoc

Cel
Waga
Wzrost
Poziom bf (zdjęcie poglądowe)
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)
Stosowana lub planowana suplementacja
Wysłana -
Wiek 28

Płeć mężczyzna

Cel zrzucenie wagi

Waga 85

Wzrost 168

Aktywność w ciągu dnia Praca siedząca. Aktywność fizyczna to siłownia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) Wolne ciężary na siłowni + rower treningowy

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie Ta dieta. Od tygodnia

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) dobry

Stosowana lub planowana suplementacja- Witaminy a w późniejszym czasie spalacz tłuszczu

Witam.

Chciałbym abyście ocenili moją dietę. Jest to dieta wysokobiałkowa ułożona przeze mnie aby zredukować tłuszcz. Wydaje mi się, że wszystko jest ok.
Mimo tego, chciałbym aby ktoś bardziej doświadczony doradził mi czy jest ok, czy może trzeba coś zmienić.

Zmieniony przez - mypn w dniu 2018-02-11 20:47:38

Zmieniony przez - mypn w dniu 2018-02-11 20:48:45

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wstaw diete wg schematu :
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
Mało kalorii troszkę , białko jak i węgle można podbić, węgle słabej jakości z rodzynek, to praktycznie cukry, stawiaj na świeże owoce
Wysłana -
Zacznij od poprawnego wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego:

http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html 
Wysłana -
Zapotrzebowanie wyłączyłem wg dostępnego wzoru i wyszło mi 2300kcal. Wzór jest w dokumencie obok
Wysłana -
Coś źle obliczyłeś swoje CPM.

To nie jest dieta wysoko białkowa. W tej rozpisce występują GŁĘBOKIE niedobory żywieniowe, odsysanie węglowodanów od tak jest bardzo kiepskim rozwiązaniem w kontekście utrzymania masy mięśniowej podczas redukcji. W dodatku takie zestawienie jak rodzynki suszone z majonezem to niezbyt dobre połączenie dla organizmu.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-02-12 10:48:28
Wysłana -
Ok dziękuję za radę. W takim razie wyeliminować rodzynki a następnie obliczyć pcm ponownie. Czy dana ilość węglowodorów jest odpowiednia dla mojej dieta wysokobialkowej?. Co jeszcze należy tutaj zmienić?

Ps. Dodam jeszcze 1 posiłek aby uzyskać 2500kcal.

Zmieniony przez - mypn w dniu 2018-02-12 14:37:13
Wysłana -
to nie jest dieta wysoko białkowa, białko masz nawet ponizej 2g na kg masy, moze chodzi ci o wysokotłuszczową, ja bym nawet powiedział ze mało tych węgli jak na low carb
Wysłana -
Dostałeś poradę, co należy zrobić. Zacznij więc od tego.
Wysłana -
Węglowodany, a węglowodory to co innego tak na marginesie.
Wysłana -
Sory słownik mi poprawił
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź