SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 689
Cześć. Chciałbym poznać Waszą opinię na temat diety którą sam ułożyłem sobie na redukcje. Chcę odsłonić brzuch przede wszystkim, reszta ujdzie.

Staż treningowy mam 2 lata, podczas tych 2 lat zrzuciłem 13kg, przytyłem znowu 9kg i taka rotacja...

Płeć : mężczyzna
Wiek : 23
Waga : 80
Wzrost : 178
Aktywność w ciągu dnia : Praca w markecie budowlanym jako doradca klienta.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia (w tym 2 razy cardio bieganie po 25 min po treningu siłowym).
Odżywianie : Nie jem słodyczy, fast foodów i innych śmieci, tylko dieta, woda z cytryną.
Cel : Redukcja
Ograniczenia żywieniowe : Brak
Stan zdrowia : Bardzo Dobre
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie, spacer
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Kreatyna, Bcaa, Witaminy, Białko wpc, ZMA, d3 k2, omega 3,
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak
Stosowane wcześniej diety : Tak

Miarka białka idzie codziennie do tej diety także białko się zgadza jakby co ;]
Na obecnej diecie jestem od początku maja no i tak trochę słabo to w dół idzie :P..

Wstawiam 2 fotki diety i swoją sylwetkę do oceny.

















Zmieniony przez - Lukasz333 w dniu 2018-05-13 17:59:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Wędliny, musli i suszone owoce są droższe niż mięso, płatki owsiane + wiórki/orzechy i świeże owoce.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trzeba zacząć od tego czy liczyłeś ile potrzeb ujesz kalorii bo 2100 dobre jest dla jakiejś dziewczyny
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Mało białka , tłuszczy .
Pozatym jw oblicz porządnie zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 689
Okej, dzięki Panowie, obliczyłem ile potrzebuje kalorii powyższym systemem i wyszło mi: 3156 kcal. I co dalej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Odejmij około 300kcal i podziel to na 2g/kg masy ciała białka, 1-1,3g tłuszczów i reszta pochodząca z węglowodanów.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Witaj,
Zrób sobie w dzień treningowy 2900-2800 kalorii a w nie treningowy 2600-25000, co do wartości przelicz tak jak domer wrzucił.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 689
Okej, wyszło mi tak:

2856 kcal

160g białka
96g - tłuszczy
362g - węglowodanów

Panowie... szczerze :p : Ja tyle na masie miałem no może więcej ze 3200 kcal xd Jak ja przy 2150 kcal (dietka u góry) nie mogę schudnąć to przy takim bilansie raczej też nie schudnę xD

Co począć ^^ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
moze już spowolniłeś tak metabolizm, zajechałeś hormony że nawet jak utniesz jeszcze mniej to nie poleci za dużo
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 689
To co tu robić Pany ^^, aby odsłonić ten brzuch w końcu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Tu jeszcze dużo smalcu trzeba zbić żeby odsłonić brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 689
To to i ja wiem.. Kwestia tylko jak to zrobić ?

Więcej aktywności się nie da chyba, albo dorzucić jeszcze jedno cardio 25 min w dzień wolny od treningu załóżmy.
Albo mniej przetworzonego jeść, tzn. Zastąpić czymś bułki z wędliną, z panceaków z masłem orzechowym to nie chciałbym rezygnować bo to bardzo dobre jest A tej mąki czy budyniu idzie maalluuttkoo do przygotowania 2 placków ^^

Nie wiem, nie wiem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę 3000 kcal

Następny temat

Dieta,

WHEY premium