SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje 78 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga : 78-79
Wzrost : 175-176
Obwód pasa 91
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20-25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : brak
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
Proszę o ocenę mojej diety redukcyjnej.
Zapotrzebowanie kaloryczne wg kalkulatora na stronie wynosi ok 3200 żeby utrzymać wagę
Oczywiście do każdego posiłku idą jakieś warzywa { pomidory z puszki,pomidory swierze,ogorek,szpinak,brokuly,wloszczyzna} ogolnie do kazdego posilku ląduje ok 100-200g warzyw
Ryz parboiled idzie zamiennie z ryżem brązowym oraz makaronem durum
Raz w tygodniu przeważnie na weekend spożywam jakaś rybę przeważnie łosoś oraz tuńczyk z puszki w wodzie










Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2017-11-27 20:27:13

Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2017-11-27 20:31:23

Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2017-11-27 20:34:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeśli zamierzasz bowiem traktować pieczywo jako stały element diety to nie ulega wątpliwości, iż należy wybierać te dobrej jakości.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-12-02 11:47:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699315
Urozmaicanie to nie tylko zmiana ryżu, ale również musisz zmieniać mięsa. Trzeba również dostarczać odpowiednich tłuszczy.
http://potreningu.pl/articles/1323/roznorodnosc--zapomniana-zasada-zdrowej-diety 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
odnośnie mięsa zamieniam je oczywiście z piersia z indyka oraz 2 razy w tygodniu wołowina tylko z nia mam problem ponieważ nie do konca potrafie ja przygotowywać tzn zawsze gotuje ja ok 2-3 godzin dopiero wtedy mięso mam miękkie innego sposobu nie znam.
Dlatego wolowine/lososia wprowadzam ok 1-2 razy w tygodniu ponieważ sa to zdecydowanie bardziej czasochłonne produkty a ja tego czasu ze wzgleu na swoja prace {9-10 } godzin nie mam zbyd wiele dlatego w tygodniu przede wszystkim liczy się czas który poświęcam na przygotowanie danych dan
wlatuje tez czesto zamiennie pieczywo razowe z twarogiem na drugie śniadanie w pracy



Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2017-11-27 22:39:31

Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2017-11-27 22:50:49
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75801 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753518
Masz również do wyboru różne elementy tuszy wieprzowej i ryby. Uwzględnij je w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
a np nalesniki z maki zytniej 2000 z nadzieniem albo z kurczaka albo z twarogiem mogly by zagoscic jako jeden z posilkow np co 2 dzien?
i jezeli tak to lepiej w dzien treningowy zjesc takie danie czy raczej w dzien nie treningowy



Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2017-11-28 18:55:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Bez znaczenia, nieraz wcinam naleśniki ale akurat z mąki 2000 u mnie nie wychodzą, strasznie ciągnie ona wodę, wolę zrobić z ryżowej, owsianej, zależy od dnia nieraz na słodko twaróg z owocami a nieraz na słono, jakiś farsz z pieczarek, mozarelli, cebulka, szpinak.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
A jak to jest z bulkami razowymi w piekarniach mozna zamieniac takie bulki z chlebem razowym np co 2 dzien?
Wiem ze z chlebem tez roznie bywa bo przekrety sa wszedzie ale wydaje mi sie ze z bulkami moze byc gorzej jak z chlebem.
Pytam poniewaz przejadl mi sie chleb razowy(nie jem go codziennie ale i tak sie przejadl) a taka grahamka badz bulka razowa z ziarnami smakuje mi duzo bardziej od wspomnianego chleba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak masz pewną piekarnie to jak najbardziej mozesz wymiennie stosować ciemne pieczywo czy to razowe, graham.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699315
Dokładnie , osobiście mam taka piekarnie gdzie są bułki 100 żyto . Kupuje z 20 i mam zamrożone . Potrzebuje to odmrażać na szybko . Zawsze jakieś urozmaicenie w diecie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeśli Twój całokształt diety będzie składał się z produktów jakościowych o wysokiej gęstości odżywczej to spożycie bułek raz na jakiś czas nie zaszkodzi - nie przesadzajmy. Dbaj o urozmaicenie w diecie, gdyż jest to niezwykle ważne aby dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a także istotne jest to dla aspektu psychologicznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75801 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753518
http://potreningu.pl/articles/5424/chcesz-kupic-dobrej-jakosci-pieczywo-oto-najwazniejsze-informacje

Tutaj możesz poczytać więcej na temat wyboru dobrej jakości pieczywa.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalsza masa czy redukcja?

Wiecej