SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4386

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1277
Płeć : mężczyzna
Wiek : 38
Waga : 92
Wzrost : 176
Obwód klatki : 106
Obwód ramienia :38
Obwód talii : 102
Obwód uda : 60
Obwód łydki : 38
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej :
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności :3xsiłownia
Odżywianie : dieta
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia : lekka kontuzja kolana (problem z bieganiem,przysiadami)
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCCA,KREATYNA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : TAK
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
Witam chcę wprowadzić w moje życie duże zmiany mam nadzieje że wytrwam bo lekko nie jest Pracuje fizycznie i chciałbym trenować 3 x w tygodniu (profesjonalna siłownia) myślę o treningu FBW! Moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 2700!( według kalkulatora SFD) Proszę o sprawdzenie mojej diety bo do końca nie jestem pewny czy dobrze ułożyłem z góry dziękuje!






Zmieniony przez - Marcus200 w dniu 2018-02-08 20:49:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie widzę konieczności żeby oddzielać WPC od koktajlu, który wypijesz w domu. Zepsujesz tylko jego smak. Twaróg może być jednym ze źródeł białka. Polecam poczytać:

https://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Dieta może byc chociaż te wafle ryżowe mógłbys zastąpić kromka chleba na zakwasie, tylko jak pracujesz fizycznie to nie wiem czy nie będzie za mało kcal Ale wyjdzie w praniu, jeśli będziesz chudl więcej niż kg na tydzień to doloz kcal np z tłuszczy bądź wegli do śniadania



Zmieniony przez - kojot692880745 w dniu 2018-02-08 20:55:01

Zmieniony przez - kojot692880745 w dniu 2018-02-08 21:17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1277
Czy ten chleb na zakwasie kupie w Biedronce,lidl,Kaufland, kcal nie chciałem więcej bo do posiłków jem też sałatki z roszponki( poza posiłkiem po treningowym) ale nie wliczam je do zapotrzebowania(chyba że trzeba)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Nie można przesadzać, ja zawsze liczę z warzyw na oko 200 kcal, oczywiście we wszystkich posiłkach w ciągu dnia. nie dajmy się zwariować. Wszędzie są takie chleby, musisz patrzeć po składzie


Zmieniony przez - kojot692880745 w dniu 2018-02-09 16:06:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Witaj,
Po pierwsze zwiększył bym ilość tłuszczu w Twojej diecie powiedzmy do 100 gram, druga sprawa nie lepiej Ci zrobić jadłospis na 4/5 posiłków + dodatkow shake lub papka po treningu ??
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ile wyszło Ci w zapotrzebowaniu, jak liczyłeś? Nie wrzucaj jajecznica bez tłuszczu, tylko wrzuć ilość jaj. Ryż biały wymieniaj na paraboliczny, jaśminowy, czy basmanti. Wafle od czasu do czasu. Warzywa jadasz? Owoce jadasz? Brakuje omaga-3. Dorzuć orzechy, tłuste ryby, awokado, siemię lniane, olej lniany, nasiona chia. Wrzucaj też kasze, ziemniaki, bataty, rośliny strączkowe.

Ściąga:
https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_-t1135388.html
https://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html#post1
https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html#post1 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Tłuszcze musisz dopasować do Siebie, ja zaczynałem od 1,4 i skończyłem na gramie choć lepiej się czuje nawet na mniejszych ale inni świetnie się czują na wysokich więc sam zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1277
WOJO ZMC Jak zwiększe tłuszcze to czy mam zmniejszyć białko lub węglowodany? a shake jaki,mam kupić czy zrobić samemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1277
blue_hope zapotrzebowanie wyliczyłem na potreningu pl. kalkulator! jeśli chodzi o jajecznice daje 3 jajka prawie zawsze ,wychodzi 180 gr. przeważnie. ryż biały jem tylko po treningu bo wyczytałem że wtedy jest najlepszy dla organizmu(mam nadzieje że mam racje potrawy staram się urozmaicać tak jak napisałeś jem różne ryże,kasze,makarony ryby jem przeważnie dorsza,warzywa jem do każdego posiłku poza treningowym ,sałatki robie sam (roszponka,pomidor,ogórek czasami grzanki dodaje) sosy do sałatek też robię z jogurtu naturalnego z czosnkiem i przyprawami. Do posiłków w pracy dodaje jabłko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zapotrzebowanie kaloryczne policz z tego wzoru:

http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1277
Witam sorry że dopiero teraz pisze ale nie było mnie w domu(taka praca) moje zapotrzebowanie wynosi 2985 według linku który otrzymałem(wzór)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego zacząć, podstawy.

Następny temat

Zwiększenie kalorii na redukcji oraz IF

WHEY premium