SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Dieta na redukcję po masie

Wysłana -
Witam, mam 180 cm wzrostu i 84 kg. Ćwiczę od ok. 5 miesięcy. Moja masa i osiągi się znacznie poprawiły, więc zamierzam przejść na dietę redukcyjną.
Do tej pory ćwiczyłem 6x w tygodniu: (klata, biceps, triceps), (plecy, nogi), (boks, barki) i powtórka. Brałem: kreatyna po treningu, przedtreningówkę, białko 80 2x dziennie, bcaa. Dieta polegała na tym, aby jeść po prostu normalnie, bez udziwnień, ale nie jadłem słodkiego, napojów. Dużo jajek, kurczak, ryż, itd. normalne jedzenie (trochę więcej niż powinienem, gdyż na siłownię potrzeba energii).
Teraz zamierzam zrezygnować z kreatyny, jeść mniejsze porcje (5-6 razy dziennie), pomiędzy moje treningi wsadzić aeroby, czy to wystarczy? Nie zamierzam brać spalaczy tłuszczu, gdyż nie do końca wierzę w ich działanie, chyba, że się mylę? :) I co można jeść na redukcji? Myślę, żeby jeść takie produkty: kurczak, ryż, jajka, ryby, sałatki, (banany, pomarańcze, jabłka, woda=mus owocowy w blenderze) i tym podobne :)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tutaj możesz przeczytać o podstawach:
http://potreningu.pl/articles/290/jakzabrac-sie-za-ukladanie-diety 
Zacznij od policzenia zapotrzebowania kalorycznego
http://www.sfd.pl/-t276436.html 
Jeżeli Twoim celem jest redukcja to odejmujesz ok 300kcal, jeżeli masa to dodajesz Ok 300 kcal
http://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie.
http://www.sfd.pl/-t1135440.html- Źródła białka w diecie.
http://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.
Wysłana -
Skuoić należy się na podstawach odżywiania i treningów siłowych. Z tym drugim zapraszam do odpowiedniego działu. Widzą zarys rozkładu dni treningowych i podziału na partie mięśniowe od razu widać, że coś jest nie tak.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź