SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, 87kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Dieta z dziś , płatki kukurydziane dodałem tylko i wyłącznie żeby troche podbić te węgle. Codziennie ich nie jem tylko bardzo rzadko. Trzymam się kaloryki 3000.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie jestem na bieżąco, jak przedstawiają się obwody, ile masz na poziomie zero ?

Wrzucam ściągę z czego korzystać:
https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_-t1135388.html
https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html#post1
https://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html#post1

Biały ryż wymieniaj na basmatii, parabolied, jasmonowy.
Rodzynki od czasu do czasu, lepiej świeże owoce.
Sporo jaj, mało mięcha, ryb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Wymieniam wymieniam każdy dzien jest inny. na poziomie zero 3200-3300 byłem 2 tygodnie teraz obecnie 3000kcal. Sylwetka prezentuję się tak , waga 80,5kg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
już powoli masować , co sądzicie o sylwetce i ile mogę mieć poziomu tłuszczu ? nie mogę coś tej klatki piersiowej podnieść , rozbudować . Poradzicie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Takie szczegóły jak poprawa jednej partii ciała to już kwestia dłuższej perspektywy czasu i priorytetów. Ty musisz poprawić wszystkie partie. Śmiało możesz budować masę mięśniową. Poziom tkanki tłuszczowej około 12-13%.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
ale chyba aż tak żle nie jest co ? W takim razie biorę się za poprawę sylwetki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Źle oczywiście nie jest. Jednak też nie jest to forma, która pozwala na skupienie się na konkretnej partii. Masz dobrą podstawę do budowania niezłej jakości mięśni.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
Dzięki :) w takim razię biorę się do pracy nad sylwetką. dla mnie ważne jest żeby się nie zalać tłuszczem , chcę tego uniknąć. Teraz obecnie 3200kcal jem 190g B,330W,120T. 200kcal chcę podnieść czyli 50g węgli , jeśli mocnoby mnie zalewało mogę podbijać tłuszcze jeszcze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Jak będzie Cię zalewało, to zwiększ aktywność. Jeżeli znacznie, to kcal jest za dużo. Zmiana na tłuszcze tutaj może nic nie pomóc.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13501
ok w takim razie dodaje 50g węgli i obserwuję .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie

Następny temat

dieta

WHEY premium