SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na niskich weglach do sprawdzenia 88kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 977
Witam, oto moja dieta, waze 88kg przy bf około 22%, chce do czerwca spalic co sie da i potem wejsc na mase, wiem ze to troche dziwnie ze wzgledu na pore roku ale chce tak zrobic i tyle. Moja dieta w dni treningowe przedstawia sie nastepujaco:
I posilek - 5 jajek (300g) + 60g platkow owsianych,
II-IV posiłek - 200g piersi z kurczaka + 30g ryzu basmati + 10g oliwa z oliwek,
V posilek - 200g piersi z kurczaka + 30g ryzu basmati,
VI posilek - 200g piersi z kurczaka + 40g migdalow,

razem wychodzi - 3,1 bialka, 1,1 tluszczu, 1,5 ww, ok 2500 kcal,

-----------------------------

w treningowe dochodzi do tego 1 miarka bialka po treningu i carbo po aerobach potreningowych 30g,

-----------------------------

trening 3x tygodniowo, po treningu silowym 20min aero, co tydzien zwieksze o 5min, w nietreningowe tez postaram sie biegac na czczo ale jak bedzie to nie wiem, brakuje mi na to czasu,

-----------------------------
suplementacja w dni treningowe - rano na czczo 4g bcaa + 4g glutaminy + 4g DAA + 1 caps thyrotherm,

przed treningiem 4g bcaa + 4g glutaminy + 4g argininy aakg + 2g beta alaniny + 1 caps thyrotherm,

po treningu silowym bezposrednio 4g bcaa + 4g glutaminy, po aero 4g argininy + 2g beta alaniny + 30g carbonoxa,

20min po treningu bialko, 20min po bialku posilek potreningowy itd,

-----------------------------

w nietreningowe rano na czczo 4g bcaa + 4g glutaminy + 4g DAA + 1 caps thyrotherm,

w poludnie 4g bcaa + 4g glutaminy + 1 caps thyrotherm,

na noc 4g bcaa + 4g glutaminy + 2 caps ZMA Chelated.

-----------------------------

o warzywach i witaminach nie pisze bo to standard i sa, warzywa tak samo chociaz czasem ciezko, obecnie jade na sucho, wszystko to robie po to zeby od czerwca lepiej startowac na bombie (chce nizszy bf do tego czasu, z gory dzieki za odpowiedzi, prosze o korekty,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Piersi z kurczaka to nie jedyne mieso zalecane w diecie. Masz spory wybor, wiec troche wyobrazni. + warzywa do kazdego posilku

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Ile wynosi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne?
http://potreningu.pl/diety

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 977
Tak mi wyszlo, aktywnosc umiarkowana, o to chodzi?

Współczynnik BMR 1979.81
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3068.71
Węglowodany 55% 1687.79kcal = 421.95gram
Białko 15%% 460.31kcal = 115.08gram
Tluszcz 30% 920.61kcal = 102.29gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 977
Ekspert pomozesz? ogolnie da rade ktos mi podpowiedziec co jest ok a co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak chcesz spalić ułóż diete pod 2600kcal białko 20% ww 45% reszta tl i wkelj jeszcze raz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 977
dlaczego o tyle mniej bialka i o tyle wiecej wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Bo taka ilosc białka w Twojej diecie jest nieuzasadniona. Po co?
Węgle podkręcą metabolizm, nie należy się ich bać.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Skup sie na tluszczach lub weglowodanach. U Ciebie jest za malo tego lub za malo tego.

A tak w ogole to co Ty za wyliczenia wkleiles, ktore maja sie nijak do tego co jest w diecie?

Zmieniony przez - domer w dniu 2012-04-29 11:06:05

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 977
powoli rozumiem, poprostu myslalem ze jak dam wiecej bialka to zachowam mieso, zrobie takie proporcje jak wczesniej mi poradzono i wrzuce do sprawdzenia, poprostu boje sie wegli dlatego tak malo zjechalem, potem wrzuce poprawke

to wyliczenie jest ze strony co mi Ekspert-Sfd podal

Zmieniony przez - eM w dniu 2012-04-29 11:08:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jezeli chcesz niskie wegle to musisz dostarczac kcal z tluszczow a ich u Ciebie rowneiz bardzo malo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 977
z teco co smpa wrzucil czyli 2600kcal białko 20% ww 45% reszta tl, wyszlo mi 1,5g bialka na kg masy ciala, 3 wegli, wegli mi wyszlo tyle ze bede jadl 3 worki ryzu dziennie i do tego na sniadanie prawie 100g platkow owsianych, poza tym wychodza 3 posilki gdzie mam 100g piersi z kuraka i z rana jajka, a jak do kolacji wrzuce jeszcze rybe to bedzie za duzo bialka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Redukcja na Lipomastie? oraz jeszcze inne pytanie

Wiecej